Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wspólny internet na koncie

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

wspólny internet na koncie

 Witam, szanowni potrzebuję informacji, mam wspólne konto dla 3 nr w orange do każdego nr jest pakiet internetowy, dwa nr nie korzystają z internetu (starsze osoby) co mogę zrobić żeby ich pakiety z miesiąca na miesiąc nie przepadały a żebym np. ja mógł z nich korzystać. Serdecznie dziękuję za pomoc. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wspólny internet na koncie

Chodzi Ci o ofertę Orange Love?

Tak jest możliwość łączenia pakietu, ale z numeru Internet Domowy. Dostajesz tam 150 GB na Internet we wskazanej lokalizacji + 100 GB na Internet do podziału na pozostałe karty SIM. Z tego co wiem, to podobno są obecnie zawieszone zniżki. Może coś się pojawić po nowym roku. Teraz okres świąteczny, więc trochę zmian jest.

Więcej info o ofercie możesz zyskać w BOK: 510 100 100 https://www.orange.pl/view/kontak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

wspólny internet na koncie

Zależy jakie plany taryfowe masz. Możesz dokupić internet mobilny podstawowy 10 GB mc za 9,99 zł i on spowoduje że internet będzie do wykorzystania przez wszystkie numery.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

wspólny internet na koncie

@adiplus     zbytnio nie da nic się zrobić bo te pakiety są przydzielone do danego numeru telefonu 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wspólny internet na koncie

Jeżeli to jest oferta na kartę lub abonament, to pakiet internetu jest przypisany do danego numeru. Tylko z danej karty można wykorzystać pakiet GB

Wyjątkiem w abonamencie jest dzielenie internetu, ale tylko jak posiadasz internet domowy LTE i tylko z karty internetowej na pozostałe.

Jeszcze jest opcja FLEX, gdzie można przekazać pakiety BG dla innej osoby, ale pozostałe numery muszą być również we FLEX.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

wspólny internet na koncie

Serdecznie dziękuję za pomoc ... Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wspólny internet na koncie

Proszę bardzo. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśniona, szkoda tylko, że nie tak, jakie jest oczekiwanie. 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

wspólny internet na koncie

dokładnie, ale mam pełen pogląd na sprawę, jeszcze raz dziękuję .. a tak przy okazji zapytam, chcę przenieść kolejny nr do orange (do tej paczki z 3 numerami) może coś uda mi się ugrać w związku z tą migracją ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wspólny internet na koncie

Chodzi Ci o ofertę Orange Love?

Tak jest możliwość łączenia pakietu, ale z numeru Internet Domowy. Dostajesz tam 150 GB na Internet we wskazanej lokalizacji + 100 GB na Internet do podziału na pozostałe karty SIM. Z tego co wiem, to podobno są obecnie zawieszone zniżki. Może coś się pojawić po nowym roku. Teraz okres świąteczny, więc trochę zmian jest.

Więcej info o ofercie możesz zyskać w BOK: 510 100 100 https://www.orange.pl/view/kontak


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

wspólny internet na koncie

bardzo dziękuję ... Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

wspólny internet na koncie

Proszę bardzo. Polecam się na przyszłość.