Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Poziom 12, Recenzent
  • 4
  • 4
  • 0

wspólny internet na koncie

Witam, szanowni potrzebuję informacji, mam wspólne konto dla 3 nr w orange do każdego nr jest pakiet internetowy, dwa nr nie korzystają z internetu (starsze osoby) co mogę zrobić żeby ich pakiety z miesiąca na miesiąc nie przepadały a żebym np. ja mógł z nich korzystać. Serdecznie dziękuję za pomoc. 

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Chodzi Ci o ofertę Orange Love?

Tak jest możliwość łączenia pakietu, ale z numeru Internet Domowy. Dostajesz tam 150 GB na Internet we wskazanej lokalizacji + 100 GB na Internet do podziału na pozostałe karty SIM. Z tego co wiem, to podobno są obecnie zawieszone zniżki. Może coś się pojawić po nowym roku. Teraz okres świąteczny, więc trochę zmian jest.

Więcej info o ofercie możesz zyskać w BOK: 510 100 100 https://www.orange.pl/view/kontak

Mój post pomógł? Kliknij like lub oznacz jako rozwiązanie.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 26, Specjalista
  • 896
  • 654
  • 75

Zależy jakie plany taryfowe masz. Możesz dokupić internet mobilny podstawowy 10 GB mc za 9,99 zł i on spowoduje że internet będzie do wykorzystania przez wszystkie numery.
Poziom 26, Specjalista
  • 3731
  • 2527
  • 33

[ Edytowane ]

@adiplus     zbytnio nie da nic się zrobić bo te pakiety są przydzielone do danego numeru telefonu Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Jeżeli to jest oferta na kartę lub abonament, to pakiet internetu jest przypisany do danego numeru. Tylko z danej karty można wykorzystać pakiet GB

Wyjątkiem w abonamencie jest dzielenie internetu, ale tylko jak posiadasz internet domowy LTE i tylko z karty internetowej na pozostałe.

Jeszcze jest opcja FLEX, gdzie można przekazać pakiety BG dla innej osoby, ale pozostałe numery muszą być również we FLEX.

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 12, Recenzent
  • 4
  • 4
  • 0

Serdecznie dziękuję za pomoc ... Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Proszę bardzo. Mam nadzieję, że sprawa wyjaśniona, szkoda tylko, że nie tak, jakie jest oczekiwanie. 

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 12, Recenzent
  • 4
  • 4
  • 0

dokładnie, ale mam pełen pogląd na sprawę, jeszcze raz dziękuję .. a tak przy okazji zapytam, chcę przenieść kolejny nr do orange (do tej paczki z 3 numerami) może coś uda mi się ugrać w związku z tą migracją ? 

Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Chodzi Ci o ofertę Orange Love?

Tak jest możliwość łączenia pakietu, ale z numeru Internet Domowy. Dostajesz tam 150 GB na Internet we wskazanej lokalizacji + 100 GB na Internet do podziału na pozostałe karty SIM. Z tego co wiem, to podobno są obecnie zawieszone zniżki. Może coś się pojawić po nowym roku. Teraz okres świąteczny, więc trochę zmian jest.

Więcej info o ofercie możesz zyskać w BOK: 510 100 100 https://www.orange.pl/view/kontak

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut
Poziom 12, Recenzent
  • 4
  • 4
  • 0

bardzo dziękuję ... Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 26, Specjalista
  • 1586
  • 2478
  • 35

Proszę bardzo. Polecam się na przyszłość. 

#1 Orange
FREE
FLEX
Revolut