Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wcześniejsze przedłużenie umowy

Anonim

Nie dotyczy

wcześniejsze przedłużenie umowy

Witam, moja umowa kończy się dopiero w czerwcu 2017 roku, jednak jestem już teraz zainteresowany jej przedłużeniem przez internet. Konkretnie zwróciłem uwagę na ofertę smart plan lte na raty, która po wliczeniu rabatów wyniesie 34,99 (wcześniej 65,98) + 10 zł za telefon. Do tej pory korzystam ze smart planu mix II 54,99. Wygląda więc na to, że będę płacić mniej. I tu nasuwa się moje pytanie. Czy jest to w ogóle możliwe? Nie chcę bowiem wplątać się w coś co później przyniesie mi spore wydatki. Pozdrawiam. 🙂 

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

wcześniejsze przedłużenie umowy

Nie ma takiej możliwości, okres umowy i zobowiązania to "rzeczy" święte, można migrować, ale na wyższe zobowiązania, w dół się tego nie da robić 🙂 Nie byłoby to oplacalne dla operatora, pomyśl tak logicznie. Pozdrawiam.

Anonim

Nie dotyczy

wcześniejsze przedłużenie umowy

Myślę logicznie, stąd moje pytanie. Ponieważ nigdzie nie mam napisane, iż taka opcja jest niemożliwa. Mogę normalnie wybrać ten plan taryfowy, a informacji o tym, że ta oferta jest dla mnie niedostępna (ponieważ jest zbyt niska) nigdzie nie widzę. 

Anonim

Nie dotyczy

wcześniejsze przedłużenie umowy

Nie anulujesz tamtej umowy oraz nie przemigrujesz do nowej taryfy, chyba że zapłacisz karę umowną za zerwanie umowy. Tyle w temacie. Pozdrawiam.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

wcześniejsze przedłużenie umowy

Prawdopodobnie zmiana na niższy Plan sie nie powiedzie. Także nie polecam zmiany taryfy na niższy abonament.

 

Tobie chodzi o przedłużenie umowy, dlatego myślę, że jeśli masz dostęp do przedłużenia to sam wybierasz jaki abonament.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

wcześniejsze przedłużenie umowy

Jeśli na stronie www masz ofertę, to powinno się udać.
Pamiętaj tylko, że nowe warunki, rabaty i raty masz na 24 okresy rozliczeniowe. I to wejdzie już teraz z nowym okresem rozliczeniowym po zarejestrowaniu podpisania aneksu.
Na koniec umowy nie będziesz miał już rat, ale również niektórych rabatów.
A nie masz pewności, że za 2 lata też wcześniej uda Ci się przedłużyć umowę.