Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

sms za 33 zł


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

sms za 33 zł

@Janhalb Orange sam z siebie nie uruchamia usług premium. Natomiast dostarcza bezpłatne blokowanie usług premium. Od użytkownika zależy jak posłuży się udostępnionym narzędziami.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 26
  • 0

sms za 33 zł

Blokada na sms premium wlaczona od 2013 roku i nie zadzialala.A koszt uslug premium ustawiony na 0 zl.I co teraz powiesz


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

sms za 33 zł

Doszło do aktywacji usług elektronicznych. To oddzielna grupa usług od usług premium.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

sms za 33 zł

Piotrze, czy "oddzielność" tej grupy wyraża się w czymkolwiek poza nazwą…?

 

Fakty są takie, że człowiek poblokował co miał poblokować, ustawił limity na 0, a i tak ma zapłacić stówkę ekstra.

 

Czyli co - teraz poza "usługami premium" będzie miał zablokować "usługi elektroniczne"?

 

A jak już to zrobi, to okaże się, że zapłaci kolejną stówę, bo są jeszcze "usługi smartfonowe", "usługi internetowe" albo "usługi dodatkowo płatne nie będące usługami premium"?

 

Powtarzam: powinna być blokada z poziomu operatora JAKICHKOLWIEK dodatkowo płatnych usług (czyli WSZYSTKIEGO, co można doliczyć do faktury) jeśli użytkownik nie wyrazi jednoznacznej zgody na ich uruchomienie z jednoczesnym potwierdzeniem, że wie, ile za nie zapłaci. Z POZIOMU OPERATORA - czyli w formie np. wyskakującego okienka.

 

I nie mówcie mi, że "się nie da". Mam telefon komórkowy u innego operatora - i ZAWSZE kiedy chcę wysłać SMS premium (zdarza mi się wspierać w ten sposób różne akcje charytatywne) wyskakuje mi komunikat o tym, że "może to spowodować naliczenie dodatkowych opłat…".

 

Taki komunikat powinien wyskakiwać ZAWSZE kiedy próbuje się uruchomić jakąkolwiek dodatkowo płatną usługę - niezależnie od tego, czy nazwiemy ją "premium", "elektroniczną" czy jakkolwiek inaczej. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 26
  • 0

sms za 33 zł

Jednego nie rozumiem jak firma zewnetrzna moze mi doliczac na rachynku orange,czyli napisza co chcą a ty plac.Nikt nie jest w stanie mi wyjasnic skad to soe wzielo jak sie aktywowalo sprawdzilem szczegolowe polaczenia ,sms i nic tam niema zebym cos aktywowal a powinno cos byc..Umowe podpisalem z orange a oni mi kaza pisac reklamacje do jakies firmy,czemu ta firma rachunku do mnie nie przysle.,umowy z nia nie podpisywalem a jezeli tak to prosze kopie tej umowy albo co kolwiek co potwierdzi zawarcie umowy.guzik mnie interesuje z kim orange  wspolpracuje ,ja mam umowe z orange i to orange wysyla mi rachunki jest dostawcą i operatorem,.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

sms za 33 zł

Jeśli wprowadzisz KOD PIN wysłany sms, to może. Od listopada 2019 jest zabezpieczenie.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 26
  • 0

sms za 33 zł

Dam wam przyklad jak orange  mi odpowiedzialo z dawnych czasow.Zamowilem dwa telefony z systemem windows ,na stronie pisalo ze do kazdego telefonu dostane myszke microsoftu jako prezent Kurier przyjechal przywiozl telefony podpisalem umowe i czekam.po 14 dniach po podpisaniu umowy.cisz ,minely nastepne 14 dni i cisza.Wyslalem informacje do BOK odpowiedzieli ze jak kurier przywiozl nie kompletne paczki to mialem nie odbierac.Wiec zrobilem zrzut ekranu z tą promocją gdzie wyraznie pisalo ze myszki dostarczy kurier po 14 dniach po podpisaniu umowy.wyslalem i co taka sama odpowiedz jak paczka byla niekompletna moglem nie odbierac.wiec pytam czy oni są normalni czy nie.po 3 miesiacach boksowania sie dostarczono mi myszki.

 

@Piotrekk85 a do czego ten pin czego sie tyczy

 

______________

* Post został scalony z kolejnym występującym jeden po drugim, zgodnie z netykietą - moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

sms za 33 zł

Jeśli aktywacja usługi nastąpiła po listopadzie 2019, do jej aktywacji nie wystarczy kliknąć czegoś w internecie. Użytkownik numer musiał wpisać PIN w dedykowany formularz.

Podobnie działają hasła smsowe w banku. Nikt nie ma pretensji Orange o to.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 26
  • 0

sms za 33 zł

Nigdzie takiego czegos nie widzialem Rozszez temat skorzystam


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

sms za 33 zł

Przecież sam skorzystałeś tego i opisałeś w pierwszym wpisie. Co dokładnie mam opisać?