Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

rozłączanie internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

rozłączanie internetu

Witam!

 

Ostatnimi czasy nastał problem rozłączania się sieci podczas uruchomienia gry steam/origin i inne takie. Kontaktowałem się z różnymi supportami i informatykiem. Były różne sugestię Windows Defender, protokół ipv6 itp. Coś może być nie tak z strony Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

rozłączanie internetu

Tak. To nie jest dobre rozwiązanie. Zmień apn na internet i protokół apn na ipv4.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

rozłączanie internetu

Internet stacjonarny ?? Jaki modem ??


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

rozłączanie internetu

Jest to internet mobilny, udostepniany z telefonu. Od października do teraz problemu nie było.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

rozłączanie internetu

Do gier internet mobilny - średnio, ale przyczyn może być dużo. 

Robiłeś restart urządzenia ?

 

 

Zapis z Regulaminu:

 

5. Informujemy, że zasoby naszych Sieci są ograniczone i zmienne. Prędkość przesyłania danych może ulegać zmianie. Zależy ona od takich czynników, jak obciążenie stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału stacji nadawczej, warunków atmosferycznych, technologii, czy urządzeń, z których Państwo korzystacie. Nie możemy zagwarantować osiągnięcia maksymalnej prędkości przesyłania danych w ramach Usług mobilnych z uwagi na wyżej wymienione czynniki. Gospodarując zasobami naszej sieci bierzemy pod uwagę interes wszystkich naszych Abonentów, zasoby rozdzielamy w ten sposób, aby zapewnić każdemu z Państwa najlepszą jakość świadczonej Usługi w danych warunkach. To może wpłynąć na prędkość przesyłania danych dla poszczególnych Abonentów.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

rozłączanie internetu

Niestety mobilny, nie zawsze w domu korzystam bo często delegacje niestety..Próbowałem, na wyjeździe na laptopie też sprawdzałem i dalej to samo miałem. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

rozłączanie internetu

Jaka oferta ?? Ile zostało GB ?? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

rozłączanie internetu

Internet Mobilny Podstawowy 0,00 z rabatem, a zostało nie całe 1gb bo filmy zacząłem na tym oglądać. Ale ile bym nie miał to tak miałem, gdzieś od miesiąca/połtora

 

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

rozłączanie internetu

@VayleS, a nie masz ograniczonej prędkości po wykorzystaniu ? 1GB nie zostało może jeszcze zaktualizowane.

 

Restart urządzenia, a jak to nie pomoże, sprawdź kartę na innym urządzeniu, aby wykluczyć problem ze sprzętem.

 

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

rozłączanie internetu

Możliwe posprawdzam jeszcze, jak nie to po wznowieniu, ruszę temat.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

rozłączanie internetu

Posprawdzane, dalej to samo. Pozostaje wina Orange w tym wypadku. Aktualnie to i filmów nie da się oglądać nawet gdy jest jeszcze kilkanaście GB to wykorzystania. A i sam telefon traci non stop połączenie(testowane na kilku).