Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

Witam Państwa.

Sprawa dotyczy promocyjnego tv za 1zl.

W listopadzie zdecydowałem się przedłużyć umowę z Orange, swoją promocją przekonali mnie do wzięcia wyższego pakietu telewizji, dawali w gratis tv a nadchodziły święta więc na prezent jak znalazł.

W dniu 16.11 do Orange wróciła podpisana umowa, od tego czasu po 14 dniach miał być wysłany tv. Po tym czasie pisałem z obsługą klienta, że nie dostałem tv, na co odpisali że powinna być u mnie 7,8 grudnia. 

Oczywiście nic do mnie nie przyszło więc znów pisałem do obsługi co jest grane i okazało się że faktycznie paczka nie została wysłana to

 zgłaszają reklamację.

Po zgłoszeniu reklamacji dzwoni kobieta z tego działa i informuje mnie że reklamacja jest oczywiście zaakceptowana i przeprasza za zaistniałą sytuację, powód był taki że kod do tv nie chciał przejść w systemie. Dostałem wiadomość e-mail potwierdzający rozpatrzenie reklamacji i w treści tego e-mail było napisane "W dniu 14.12.2021 ponowiłam przesyłkę. Telewizor dostarczymy do 7 dni drogą kurierską. W przypadku niedostarczenia czy też braku możliwości odebrania przesyłka będzie automatycznie nadana po raz drugi po upływie 7 dni."

Jak wiadomo do tej pory nic nie doszło, po ponownym kontakcie z obsługą klienta dowiedziałem się że wysyłka została anulowana i zgłoszona jest kolejna reklamacja.

Jakim cudem nawet reklamacja nie została zrealizowana? Czy jest w ogóle szansa na dostanie tego tv, który się należy jak psu buda?

Zastanawiam się nad zgłoszenie sprawy dalej, ponieważ czuje się oszukany.

 ________________
* Doprecyzowano tytuł – moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

@adamaci sytuacja się powtarza podobnie jak w tamtym roku. Po długim czasie oczekiwania, około 2 miesięcy w końcu telewizor dotarł. Być może i do ciebie zostanie wysłany, ale to trzeba czasu i dopominania się o swoje. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

Na początek sprawdź na koncie w Mój Orange poprawność danych adresowych, a zwłaszcza adresu instalacyjnego bo to na ten adres jest wysyłany gadżet (nie na zameldowania, zamieszkania czy korespondencyjny tylko na instalacyjny), sprawdź poprawność numeru kontaktowego, na ten numer DPD wysyła PIN do odbioru przesyłki. Coś poszło nie tak, ale jestem przekonany ze ten TV dostaniesz po drugiej reklamacji.

Adres instalacyjny sprawdzisz na koncie w ustawieniach i dane adresowe ki tam poniżej jest adres instalacji usługi. skontaktuj się też z BOK i niech potwierdzą poprawność adresu instalacyjnego.

Anonim

Nie dotyczy

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

@adamaci  tu na forum nie załatwisz tej sprawy, trzeba dalej reklamować brak TV, poprzednie promocje też miały problem z realizacją tych zamówień (TV za 1zł).


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

@adamaci  nie tylko Ty masz problem z tą promocją, poczytaj 

Rozwiązano: Telewizor za 1zl - Nasz Orange


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

Jestem klientem Orange od ponad dekady ( nie pamiętam dokładnie od kiedy) adres korespondencyjny instalacyjny i każdy inny jest nie zmienny od samego początku więc to chyba nie będzie ten problem, ale dla pewności to sprawdzę. Dzięki za wskazówki.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

Dziękuję za informację.

Wiem, że na forum tego nie załatwię ale przynajmniej dowiedziałem się, że nie tylko ja mam z tym problem. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

@adamaci sytuacja się powtarza podobnie jak w tamtym roku. Po długim czasie oczekiwania, około 2 miesięcy w końcu telewizor dotarł. Być może i do ciebie zostanie wysłany, ale to trzeba czasu i dopominania się o swoje. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 20
  • 0

reklamacja braku promocyjnego tv za 1zl.

Upominam się, właśnie dostałem informację SMS że reklamacja (2) przyjęta  jak zwykle przepraszają i ponawiają wysyłkę.

Zobaczymy czy tym razem dotrze XD.