Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przysługujące rabaty a łączenie usług

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

przysługujące rabaty a łączenie usług

Witam, otóż mam pewien dylemat który nie daje mi spokoju.
Podpisana wczoraj umowa mówi o dwóch rabatach po 5 złotych (efaktura/terminowa płatność + wyrażenie zgody marketingowej) oraz rabacie 20 złotych za łączenie usług - w moim przypadku 2 abonamenty po 49.99 każdy. Sprzedawczyni zapewniła, że po pierwszej wpłacie zawierającej opłatę aktywacyjną jednego z numerów kolejny koszt będzie wynosić 60 zł/miesiąc. Stąd też moje pytanie, czy rabat 5+5zł nabija się na każdy abonament osobno, czy też jest doliczany wyłącznie raz do sumy rachunku? Bo jeżeli jest tak jak w drugim przypadku, to czy łącząc te wszystkie rabaty otrzyma się sumę 70, a nie 60 złotych i sprzedawczyni popełniła błąd?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

przysługujące rabaty a łączenie usług

Rabaty są na każdy z numerów osobno.

Co do drugiej części, to zależy czy kwota abonamentu 49,99 to już po rabatach czy przed.

Jeśli wybrałaś dwa Plany Standardowe (wyjściowo kosztują 49,99) , to one po rabacie za efv+terminową płatność i zgodę marketingową kosztują po 39,99 zł, potem 20zł zniżki za łączenie usług, więc masz łącznie 60 zł.

Jeśli wybrałaś Plany Optymalne, lub jeden Optymalny i drugi Standardowy, to wyjdzie więcej.

A jaką masz nazwę planu na umowie?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

przysługujące rabaty a łączenie usług

@zsylwia, jeżeli masz wątpliwości, zgłoś sprawę przez MO. Ja tak uczyniłem i po nadaniu numeru zgłoszenia, reklamacja została uwzględniona. Jeżeli nie wycofasz zgody marketingowej oraz na e-faktury, a także terminowo będą opłacane faktury, te rabaty będą uwzględniane na kolejnych fakturach. Przejrzyj dokładnie na swoim koncie wszystkie powiązane usługi i porównaj z aneksem, bądź ostatnią umową.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

przysługujące rabaty a łączenie usług

Rabaty są na każdy z numerów osobno.

Co do drugiej części, to zależy czy kwota abonamentu 49,99 to już po rabatach czy przed.

Jeśli wybrałaś dwa Plany Standardowe (wyjściowo kosztują 49,99) , to one po rabacie za efv+terminową płatność i zgodę marketingową kosztują po 39,99 zł, potem 20zł zniżki za łączenie usług, więc masz łącznie 60 zł.

Jeśli wybrałaś Plany Optymalne, lub jeden Optymalny i drugi Standardowy, to wyjdzie więcej.

A jaką masz nazwę planu na umowie?


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

przysługujące rabaty a łączenie usług

@zsylwia rabat za zgody marketingowe i e-fakv jest dla każdego abonamentu osobny. Pierwszy abonament w planie Optymalnym będzie wynosił 49.99 zł (już po uwzględnieniu zgód i efakv) a na kolejny będzie rabat 20 zł.

 

Najlepiej sprawdź na umowie jaką masz taryfę i na tej podstawie będziemy mogli Ci powiedzieć ile będzie wynosić opłata.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

przysługujące rabaty a łączenie usług

@Piotrekk85 Wybrane są dwa plany standardowe, więc widzę, że jednak wszystko się zgadza. Dziękuję za rozwianie wątpliwości 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

przysługujące rabaty a łączenie usług

@RaDo_sny już wszystko zrozumiałam, chodziło mi głównie o dowiedzenie się jak to jest właśnie z tymi rabatami za efakture/płatność na czas i zgody marketingowe - teraz wszystko mi się zgadza. Dziękuję za pomoc. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

przysługujące rabaty a łączenie usług

Super, że udało się rozwiać wątpliwości.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

przysługujące rabaty a łączenie usług

images.jpg