Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przedłużenie umowa i kurier

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

przedłużenie umowa i kurier

Witam było przedłużenie e-umowa wraz telefon !!!...

 

Kurier DPD wydał smartfon inne osoba po za właściciel jeszcze nie musiał pokazać dokument  dowód osobisty ?.czy ktoś miał takie samo sytuacji ?.

 

Proszę odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Piotr

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowa i kurier

Taki proceder się zdarza, tym bardziej teraz gdy jest pandemia koronowirusa, zgłoś to poprzez czat czy telefon 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowa i kurier

Taki proceder się zdarza, tym bardziej teraz gdy jest pandemia koronowirusa, zgłoś to poprzez czat czy telefon 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 84
  • 77
  • 0

przedłużenie umowa i kurier

nie trzeba bo odebrał przesyłka mój tata !!!....

Anonim

Nie dotyczy

przedłużenie umowa i kurier

@piotr-t1991  to ok, bo teraz zdarza się że kurier podrzuci paczkę sąsiadowi, tak u mnie bywa, lub wrzuci na plac, mam 2 pieski, czasem uszkodzą przesyłkę, teraz już nie zamawiam nic, jak pandemia wirusa minie, to wznowie zakupy poprzez net.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

przedłużenie umowa i kurier

@piotr-t1991 tak jest obecnie. Jak nie trzeba podpisywać dokumentów, kurier tylko przekazuje przesyłkę nie wysiadając nawet z samochodu.

Jak się zapytałem o taki sposób dostawy, to odpowiedział, że teraz mają wprowadzone uproszczone procedury dostawy przesyłek.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

przedłużenie umowa i kurier

Jeszcze kilka dni temu jak odbierałem karte sim to kurier powiedział mi że podpisujemy własnym długopisem więc musiałem wrócić do domu po długopis by złożyć podpisik. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52622
  • 705

przedłużenie umowa i kurier

Zauważyłem, że od ponad tygodnia już nic się nie podpisuje, jak to nie jest wymagane. Nawet nie mają ze sobą elektronicznych rejestratorów, jak to było wcześniej.