Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niestabilny internet - mobilny jak i wifi ze światłowodu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Niestabilny internet - mobilny jak i wifi ze światłowodu

Screenshot_20200322-193421_Speed Check.jpg

Korzystałem wcześniej z Tmobile z Plusa i jeszcze wcześniej z orange (idea) różny poziom świadczonych usług w zależności od miejsca przebywania tak zasięg jak i Internet, ale to czego od prawie 2 lat po podpisaniu umowy powtórnie z orange doświadczam to żenada i wstyd i wszystko co najgorsze na raz. Poziom świadczonych usług przez orange to dno ostatnie tak internet mobilny jak i wifi ze światłowodu. Żadna rozmowa z bok nie przyniosła rozwiązania i tłumaczenia że siedzę blisko routera i urządzenia Galaxy s 9+ czy fakt że nie miszekam (przebywam) W ołowianym bunkrze nie dociera do obsługi klienta Warszawa Łódź Siedlce tam jestem raz w tygodniu i problem występuje we wszystkich 3 miastach. Jeżeli ktoś z orange czyta ten wpis mam taką nadzieję to niech wie że oczywiście zrezygnuję z waszych beznadziejnych usług A o ich jakości opowiem wszystkim dookoła aby przestrzegać ludzi przed oszustwem jakie proponujecie ludziom naciagajac i okradając nas klientów sprzedając takie coś. Żadna reklamacja żadne zadośćuczynienie nie jest w stanie zrekompensować 2 lata męczarni korzystania z państwa pseudo usługi. Tylko pieniądze potraficie brać absolutnie nie wiem za co. 

 

Do wszystkich czytelników nigdy ale to przenigdy nie kupujcie nic w Orange. Bardzo żałuję że 2 lata temu połasiłem się na z pozoru dobrze wyglądającą ofertę.

 

orange to katastrofa

 

____________

* Temat został poddany edycji. Został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety. Doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Niestabilny internet - mobilny jak i wifi ze światłowodu

@Kborkowski79 w sprawie internetu mobilnego, zgodzę się z Tobą, że w niektórych lokalizacjach są utrudnienia. Szczególnie jak się często przemieszcza z internetem mobilnym są utrudnienia. Czy pod tym kontem Plus lepiej wychodzi? Tu mam odmienne zdanie. T-Mobile może lepiej wychodzić ze względu na zasięg. Ma jednak lepszy.

 

Co do światełka i routera dedykowanego, to rozdzielenie sieci WiFi dużo pomaga. Urządzenia kiepsko sobie radzą jak widzą sieć WiFi 2,4 GHz i 5 GHz z taką samą nazwą.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Niestabilny internet - mobilny jak i wifi ze światłowodu

Co do jakości plusa to miałem tu na myśli internet lte jak wchodzili na rynek jakość była super za to limit danych wystarczał średnio na 2 tygodnie :(.

Natomiast te wszystkie zabiegi co do zamiany częstotliwości przerabialiśmy łącznie ze wzmacniaczem sygnału itd. I lipa to jedyne słowo które ciśnie się na usta. Tylko po kablu internet inaczej wifi żyje własnym życiem. 

Pozdrawiam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Niestabilny internet - mobilny jak i wifi ze światłowodu

@Kborkowski79 jeżeli był stosowany wzmacniacz sygnału certyfikowany z Orange i po zamontowaniu przez technika nie funkcjonował prawidłowo, to trzeba reklamować.

Jeżeli na własną rękę był montowany wzmacniacz z wolnego rynku, to takie użądzenia więcej szkodzą niż przynoszą korzyści. Jest to zabronione.