Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oszukiwanie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

oszukiwanie

czy to normalne zajwisko w orange dla firm że przedstawia się oferte przejscia do nich  na umowę bez limitu za 59 zł netto przysyła ją z załączonym regulaminem i cennikiem gdzie jest potwierdzenie że nie zapłacimy więcej niż 72,57 brutto a puzniej wystawia pierwszy rachunek na 79 zł netto a w momncie reklamacji przysyłają owszem tą umowe co podpisalismy ale juz innym cennikiem z regulaminem twierdząć że to ten cennik mnie obowiązuje a który ja widze po raz pierwszy

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

oszukiwanie

Jakoś nie widziałem w cennikach dla firm podanych cen brutto, bo niektóre firmy vatu nie płacą. Czy na pewno to tylko sam abonament jest większy? może doliczona jest aktywacja? abonament za więcej niż jeden miesiąc? może jakieś usługi poza abonamentem doszły do rachunku?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

oszukiwanie

nie ma mowy o jakies błachej pomyłce w moim przypadku moge wnieśc pozew z art 286 §1 kk ponieważ przy podpisaniu umowy przy kurierze załączono do niej cennik z regulaminem gdzie wyrażnie napisano że nie zapłace więcej niż 59 plus 23 % vat a BOK uparcie twierdzi że podpisałem umowe na 79 plus 23% vat i przedstawia na to cennik z regulaminem którey mi dosłano dpoiero przy drugiej reklamacji cała sprawa rozbija sie o to  że na samej umowie nie ma konkretnej ceny a jest ona osobno w regulaminie z cennikiem i cały bajzel jest z tąd że ja do umowy miałem przysłany inny a oni opierają sie na swoim korzystniejszym dla orange 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

oszukiwanie

powinna być nazwa promocji na umowie, czy nagłówki regulaminów są takie same?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

oszukiwanie

na umowie napisano tylko bez  limitu i dołaczono do tego ankes z tytułem   cytuje Pilotażowa Oferta Okresowa na linie analogowe z wybranymi planami taryfowymi;  z podpunktem -oferta jest dostepna w kanale sprzedaży telefonicznej  a ten na którym BOK się opiera to ma nagłówek po prostu Cennik usług bez limitu 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

oszukiwanie

Oferta którą dostałeś wg mojej wiedzy już nie obowiązuje. Ona była przez pierwsze miesiące kiedy pojawił się ten abonament. Choć nie mam pewności na 100%.
A próbowałeś złożyć odwołanie?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

oszukiwanie

w tym sęk  już dwie reklamacje złożyłem i jak grochem o sciane mówie że dzwoniono do mnie  a nie ja do nich z ofertą przejścia bo wcześniej byłem w netii i płaciłem 69,9 netto za to samo i zoferowano mi 59 zł netto abym przeszedł zgodziłem się bo miałbym korzystniejsze warunki i szybszy net na dodatek jak umowa przyszła kurierem fakt zaniepokoiło mnie to ze na samej umowie nie ma ceny ale uspokoił mnie załcznik z cennikiem w którym jak wół stało że cena będzie taka jaka oferowano mi w rozmowie czyli maksymalnie 59zł brutto (72,57brutto) przychodzi pierwszy rachunek a tu cena 79 czyli 97,17 netto oczywiscie jest to cena za sama bez limitu bez innych składników co ciekawe takiej kwoty na cenniku który dostałem nie ma 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

oszukiwanie

sory nie zwróciełm uwagi mniejsze kwoty netto większe brutto 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 1
  • 0

oszukiwanie

mam do pana pytanie panie Piotrku pisze pan że ta oferta była dostępna a pamięta pan kiedy bo mi ją oferowano dokładnie nie pamietam ale na 100% góra pare dni przed 19.10.2016 same papierkowe sprawy parenascie dni puzniej 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36828
  • 1370

oszukiwanie

To na pewno 2013, 2014, może 2015 rok. W 2016 raczej nie pamiętam zmian jeśli chodzi o telefon stacjonarny w ofercie dla firm.
A mam jeszcze pytanie, czy w reklamacji dołączyłeś może skan/kopię otrzymanego regulaminu?
Bo zwykle na nim powinien być znak pisma/dokumentu, zwykle to długi ciąg cyfr zaczynający się od 8? nie masz tego na regulaminie?

A jeszcze mam do Ciebie pytanie co do zamówienia i zawarcia umowy. Do Ciebie dzwoniono czy wcześniej sam prosiłeś o kontakt kogoś z Orange? prosiłeś o udostępnienia nagrania rozmowy?