Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zwrot pieniedzy z depozytu inaczej niz telefonicznie

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zwrot pieniedzy z depozytu inaczej niz telefonicznie

Pytania w skrocie:

Czy moge prosic o zwrot pieniedzy wplaconych w depozycie inaczej niz telefonicznie?

Jezeli tylko telefonicznie to powinienem wybrac doradce od Faktury, termin platnosci?

 

 

 

Jako, ze zostalo mi 10 miesiecy umowy, a prosbe o zwrot pieniedzy wplaconych do depozytu (700zl) moge zapodac tylko raz na 6 miesiecy, probowalem sie skontaktowac z doradca (strzelam, ze mialem wybrac doradce od Faktur, terminy platnosci), ale po 2 minutach sluchania "all you need is love" mialem ochote rzucic tym telefonem tak, ze stalby sie nowym satelita Jowisza. Przez ten utwor. Cierpliwosc na polaczenie mam, nie na ten utwor.

 

Czy moge wyslac taka prosbe do Orange w inny sposob? W salonie jedynie zapodaja mi telefon, w ktorym slysze dokladnie to samo (a nie swoim telefonem jeszcze gorzej byloby rzucic).

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zwrot pieniedzy z depozytu inaczej niz telefonicznie

Możesz wysłać zgłoszenie poprzez mój Orange/Obsługa/zgłoś sprawę. Nie ma na to kategorii, ale wpisz w coś z fakturami.

Tylko bez gwarancji że taka dyspozycja będzie zrealizowana.
Podaj w treści najlepiej nr konta + telefon kontaktowy do siebie (jeśli to inny numer niż ten którego sprawa dotyczy).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zwrot pieniedzy z depozytu inaczej niz telefonicznie

Możesz wysłać zgłoszenie poprzez mój Orange/Obsługa/zgłoś sprawę. Nie ma na to kategorii, ale wpisz w coś z fakturami.

Tylko bez gwarancji że taka dyspozycja będzie zrealizowana.
Podaj w treści najlepiej nr konta + telefon kontaktowy do siebie (jeśli to inny numer niż ten którego sprawa dotyczy).

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zwrot pieniedzy z depozytu inaczej niz telefonicznie

Tak tez uczynie. Zastanawiam sie czy przy rozwiazaniu umowy (bo nie wiem, czy zostane w Orange. Moze za 10 miesiecy gdzies bedzie oferta, ktora bardziej bedzie pasowala do moich potrzeb) zwroca mi te pieniadze, jezeli uparcie beda odmawiac zwrotu w czasie trwania abonamentu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Zwrot pieniedzy z depozytu inaczej niz telefonicznie

Jeśli kończysz umowę, numer przestaje być aktywny w Orange. Wtedy po zamknięciu ostatniego okresu rozliczeniowego jest generowanych dokument o nazwie "rozliczenie z klientem". Wtedy wg regulaminu możesz wystąpić o zwrot.