Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

oszukani przez orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

oszukani przez orange

Tu naprawdę musi być odsłuchana rozmowa. Przeniesienie do Love nie jest możliwe telefonicznie (jeśli chodzi o sprzedaż telefoniczną tzw. Telesales realizowane przez dedykowane zespoły Contact Center). Być może dzwonił lokalny przedstawiciel handlowy. Ale też jedynie fizyczne zawarcie umowy w salonie umożliwia przeniesienie numeru do Love. Więc dla mnie osobiście dziwne jest że jest to duże rozminięcie z tym co jest możliwe a co z tym co proponowano w rozmowie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

oszukani przez orange

Dzisiaj telefon z działu reklamacji i dobra wiadomość przyznali mi rację że dyspozycja przeniesienia numeru była omawiana telefonicznie lecz czy to wina konsultanta czy systemu nie wiadomo.Niedobra wiadomość że musimy udać się do salonu i przenieść numer z play abonamentu na kartę w orange a dopiero jak będzie zarejestrowana na kartę przeniosą do orange love(podobno najszybsza opcja żeby przenieść ten numer).Dodatkowo  mamy przynieść fakturę z playa i ma być uregulowana w rozliczeniu.W sobotę idziemy do salonu zobaczymy jak to będzie i podzielę się z wami informacjami.Na razie emocje opadły i jak dalej tak pójdzie to będziemy zadowoleni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

oszukani przez orange

Wszystko jest jasne ale co znaczy "uregulowana w rozliczeniu". Masz ją zapłacić samodzielnie do playa a obniżą rachunek w Orange o odpowiednią kwotę czy coś innego?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

oszukani przez orange

Fakturę opłacam sam.Do salonu przynoszę ostatnią fakturę z Playa oni zeskanują i na tej podstawie obniżą rozliczenie w Orange.


Pracuję w Orange
  • 1
  • 4
  • 0

oszukani przez orange

Jak najbardziej można złożyć telefonicznie dyspozycję przeniesienia numeru do OL, jeżeli klient posiada już internet stacjonarny. Nie możliwe jest jedynie załatwienie nowej instalacji internetu stacjonarnego i przeniesienia numeru podczas jednej rozmowy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

oszukani przez orange

Witam dzisiaj byłem w salonie załatwić naszą sprawę niestety sprawa do końca nie załatwiona i oczywiście znowu podskoczyło mi ciśnienie  mam dość orange (czy w tej firmie niemożna załatwić sprawy od razu?).

A więc tak wytłumaczyłem w salonie naszą sprawę bo oczywiście musiała Pani zapoznać z czym do niej przyszliśmy następnie stwierdziła że przeniesienie tego numeru powinno być załatwione przez Panią która dzwoniła z info.Następnie nie wiedziała co ma zrobić z fakturą z Playa którą przyniosłem do skserowania do rozliczenia z orange(stwierdziła że nie wie gdzie ma to wysłać do jakiego działu).Odesłała nas na infolinie bo ona nie jest wstanie nam pomóc.Nalegałem żeby Pani zadzwoniła bo ja znowu będę brnął przez infolinie opowiadając historie naszej sprawy - odpowiedż  tak to jest jak się zamawia usługę przez konsultanta  a na moje pytanie kto zatrudnia tego konsultanta stwierdziła że nie orange i najlepiej trzeba było przyjść do salonu.W poniedziałek spróbuję na czacie coś się dowiedzieć bo aż mnie dreszcze przechodzą jak będę musiał dzwonić na info.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

oszukani przez orange

Pracownicy firm telekomunikacyjnych (nie tylko Orange) zapominają, że zwykle pracują w różnych firmach (w ramach outsourcingu) to obsługują tych samych klientów. Pracując kiedyś i w Tele2, Netii, Playu czy Orange przeżyłem te wojny że to infolinia ble i niedobra, że to salony super i na odwrót. Święta wojna się nigdy nie skończy.

Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

oszukani przez orange

Rozumiem Twojej zdenerwowanie, cała ta sytuacja rzeczywiście może podnieść ciśnienie 😞 Wydaje mi się, że jeżeli posiadasz usługi stacjonarne w Orange nie powinno być problemu z przeniesieniem numeru przez infolinię do Lova, a wiesz może jaka była przyczyna odmowy oddania numeru od operatora PLAY ? 

Obsługa w Salonie, nie skomentuję 😞  

 

Na chacie można przesłać załącznik z fakturą ( tylko z Mój Orange w przeglądarce ), doradca przyjmie zgłoszenie jako kontynuacja do 1 sprawy i zostanie wprowadzony stosowny zwrot. Więcej na chacie niestety nie załatwisz. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 18
  • 0

oszukani przez orange

Może żle sprecyzowałem ale numer ta Pani z salonu przeniosła z Playa na kartę w orange lecz teraz nie wiem jak zachowa się play bo nie pisałem żadnego wypowiedzenia itd bo miał to załatwić konsultant.Sprawa nie załatwiona w salonie faktura z Playa do rozliczenia z orange.


Pracuję w Orange
  • 78
  • 224
  • 12

oszukani przez orange

No to super, w poniedziałek na chacie doradca będzie już widział jaki jest status przeniesienia, jaka jest data przeniesienia i ewentualnie ( oby nie ! ) odmowę z PLAY z podaną przyczyną, załącznik też Ci przyjmą. Trzymam kciuki, żeby tym razem obyło się bez przygód 🙂