Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange wifi free


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

orange wifi free

@varekv Cóż, nie zrobiłem zrzutu w telefonie... powtórzę... wybrałem w smartfonie ten dostęp (darmowe Orange WiFi) i po przeklikaniu czegoś otworzyło mi w przeglądarce okno logowania się w sieci. Teraz też mam okno z informacją, że witryna jest nieosiągalna.

Potwierdzam info które podał @Anonim , że usługa nie jest już wspierana przez Orange. Jeśli przeszukasz to forum natkniesz się na takie stwierdzenia kilka razy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

Ok, Misiek62, dzięki za fatygę, bez sensu taka usługa, która jest ale jej nie ma. Jest tu jakiś ekspert z Orange, który może to wyjaśnić raz i dobrze, w prostych słowach ? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

orange wifi free

Tak usługa jest powoli wyłączana nowi Abonenci i posiadacze konta mój nowy Orange 
już z niej korzystać nie mogą i prawdopodobnie już wyłączają pozostałym z powodu że mało osób używało i jest teraz dużo  GB na komórka internetu i tak już te 1mb/s się nie cieszył popularnością i operatorowi nie opłaca się tego inwestować 🙂


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

a może Orange, strzelił sobie w kolano robiąc taka usługę w której daje darmowy internet i teraz nie wie jak z niej wyjść z twarzą ? 🙂 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange wifi free

Czy posiadasz internet (po kablu) w Orange?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

orange wifi free

to wszyscy operatorzy np Netia tez wycofuje się z tego małymi krokami tu chodzi o to że dużo masz giga w abonencie w telefonie lub na kartę i jak używało dajmy na to 70% darmowy internet 1mb/s to teraz korzysta z tego 10 %   raczej stało się mało opłacalne 🙂

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

 


@Piotrekk85napisał(-a)
Czy posiadasz internet (po kablu) w Orange?

nie, ale posiadam abonament od 2003, pamietam jeszcze czasy Idea


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange wifi free

A czy przedłużałeś umowę, dokonywałeś cesji czy dokonywałeś jakiś zmian na numerze i od tego momentu pojawiły się problemy?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

orange wifi free

@Citi2017  tu o opłacalności raczej mowy być nie może, bo usługa jest darmowa. Jeśli dobrze pamiętam, jej zaletą miało być to, że będąc poza swoim dostępem do internetu (stałego, kablowego) można było korzystać z internetu Orange w pobliżu innego klienta, który ją miał aktywną. Prawda była jednak taka, że trzeba było być na prawdę bardzo blisko źródła... więc co najwyżej gdzieś na wyjeździe np. w pensjonacie, gdzie nie dawali darmowego WiFi, ale mieli internet w tej usłudze od Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free


@Citi2017napisał(-a)

to wszyscy operatorzy np Netia tez wycofuje się z tego małymi krokami tu chodzi o to że dużo masz giga w abonencie w telefonie lub na kartę i jak używało dajmy na to 70% darmowy internet 1mb/s to teraz korzysta z tego 10 %   raczej stało się mało opłacalne 🙂

 


Ok, rozmawiamy o Orange, jak masz jakieś konkretne rozwiązanie to z chęcią skorzystam. Jak na razie Orange Wifi Free nie działa