Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange wifi free


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

Dzień dobry,

 

czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie jak w prosty sposób zalogować się do orange wifi free ???


mam aktywowaną usługę tę usługę, kiedyś gdy łączyłem się z orange wifi free automatycznie po włączeniu przeglądarki zostawałem przekierowany na strone logowania i uzyskiwalem dostęp do internetu. Teraz takie przekierownie nie występuję. Co jest powodem [sprawdzałem na różnych komputerach i przeglądarkach.

27 ODPOW. 27
Anonim

Nie dotyczy

orange wifi free

@varekv  automatyka zawodzi czasem, nie używam darmowego Orange wi-fi, ale tak prosto, wyszukujesz sieci wi-fi na pasku w komputerze je widać, klikasz i się logujesz, inna opcja że coś nie tak z darmowym wi-fi u ciebie na koncie, sprawdż na portalu www Mój Orange, jak coś nie tak zgłoś telefonicznie czy poprzez czat.

Chyba też w aplikacji Mój FuBox to jest (darmowe wi-fi).

Anonim

Nie dotyczy

orange wifi free

@varekv , jeżeli masz aktywne Darmowe WiFi na swoim koncie (chociaż nie jest wspierane), to w panelu routera 192.168.1.1 jest tam opcja logowania. Także w aplikacji MO, jeżeli masz kafelek Funboxa. Musiałbym jeszcze spojrzeć na aplikację Funbox w najnowszej wersji, bo w starszych była możliwość. Także na smartfonie powinno być, albo trzeba dodać (przy aktywnej usłudze). Sprawdź wszystko.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

orange wifi free

@varekv zrobiłem próbę zalogowania się w smartfonie. W przeglądarce pojawiła się strona wifi.orange.pl na której należało wprowadzić adres e-mail albo numer telefonu (dla którego jest aktywna usługa) oraz hasło.

 

Niestety swojego hasła raczej nie pamiętam, bo praktycznie się nie loguję na darmowe wifi od kilku lat... 

Anonim

Nie dotyczy

orange wifi free


@varekvnapisał(-a)

mam aktywowaną usługę tę usługę, kiedyś gdy łączyłem się z orange wifi free automatycznie po włączeniu przeglądarki zostawałem przekierowany na strone logowania i uzyskiwalem dostęp do internetu. Teraz takie przekierownie nie występuję. Co jest powodem [sprawdzałem na różnych komputerach i przeglądarkach.


@varekv , spójrz na to, co pokazuję. Nie masz na koncie MO?

1 pakietyiusługi.PNG2 DOWiFi.PNG3 DOWiFi.PNG4 dostępne usługi.PNG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

usługę mam włączoną

 

wifi.JPG


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

orange wifi free

Tam gdzie pokazuje @Anonim  można też "zlecić" zmianę hasła, na zakładce ustaw opcje usługi.hasło.JPG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

dlaczego nie jest wspierane, skoro usługa widnieje w usługach ? masz jakieś informacje w tej sprawie, skąd to wiesz ? 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

jak się pojawiła u Ciebie strona logowania ? u mnie się pokazuje od dłuższego czasu, że strona jest nieosiągalna.[sprawdzam na różnych komputerach i przeglądarkach]

 

wifi.JPG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free

tylko co mi da zmiana hasła ? Nie działa strona orange, na której można się zalogować 😞wifi.JPG