Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange open - zlikwidowany?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Nie widzę zapisu ze po spełnieniu zasad jedynie ze" przyznano rabat 20 zł za łącznie usług "

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Mam wpisane rabat Orange Open bez dopiskow II extra czyli jakby ten pierwszy ale nie 30 zł tylko 20 zł hmm

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open - zlikwidowany?

Dla mnie to aneks jest źle sporządzony lub jest promocja której regulaminu nie znalazłem na www Orange.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Czy taki błąd jest rozstrzygane na korzyść klienta czy może lepiej odesłać odstąpienie? Poprzedna umowa miała być faktycznie do maja.



Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

orange open - zlikwidowany?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Tak

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

A teraz w nowym aneksie informacja jak w poprzednich wpisach. Czy przydzielanie rabatu za łącznie uslug zlikwiduje mi to orange open czy zmniejszy z 3 usług do 2 - rabat 10 zł a rabat 20 zl za laczenie uslug +20 zl i nadal wyjdzie to 74 zl czy jednak 84 zł tego nie wiem.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

orange open - zlikwidowany?

tak Orange Open zostanie wyłączony i będzie obowiązywał rabat za łączenie usług 20 zł

Nie doczytałem dobrze chyba.

Jeśli brak LOVE = brak rabatu 20 zł za łączenie usług. Powinno być LOVE z internetem domowym+komórka za 79,99 zł + 19,99 zł mobilny.

Jeżeli pozostał LTE domowy to abonament za domowy + 39,90 za komórkowy + 19,99 za mobilny - 10 zł OPEN

 

Anonim

Nie dotyczy

orange open - zlikwidowany?

@lula1, jeżeli uważasz nowe warunki za wyższe, a tak z tego wynika, to nie podpisuj i zostań na starych warunkach. Dlaczego tak mówię? Bo ja miałem osobny abonament na drugą komórkę i rabat się zmniejszył tylko dlatego, że nikt i nigdzie nie wspomniał o nazwie mi obco brzmiącej, czyli o ofercie konwergentnej. Z poprzedniego planu został zamieniony na Plan komórkowy. Taki myk.

OFK.JPG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 0

orange open - zlikwidowany?

Chyba to pozostaje. Dziękuję Wszystkim  za podpowiedzi.