Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange open extra


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

orange open extra

A jakie kwoty bierzesz?
I jakie usługi stacjonarne wybierasz?

Ew. podeślij screen.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

wybierz sobie neostradę i telefon stacjonarny i dodaj do tego 3 telefony mobilne i wybierz w nich kwotę te około 60 i zobacz na dole co się pojawia:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

orange open extra

Ja mam ok, wybrałem 3 razy po na raty po 54,99

 

2016.08.07_18h16m25s_001.png


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

ale daj ze masz 2 stacjonarne i dobierz jako nowe 3 telefony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

orange open extra

Rzeczywiście jest bug, może @Artur dasz się raz jeszcze wykorzystać i przekażesz?

 

Sytuacja wygląda na stronie http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml

wybieramy, że mam telefon stacjonarny PSTN i Neostradę. Potem chcemy dokupić 3 nowe komórki. Rzeczywiście pokazuje, że należy się 3 razy rabat Orange Open Extra.

2016.08.07_18h24m30s_002.png

 

Tak naprawdę to jest odesłanie - by sprawdzić regulamin.

 

Tak jak pisałem wcześniej - rabat należy się na fakturę za usługi mobilne, a nie na numer. Systemy wykryje ile masz usług, więc jeden z rabatów zamieni się w Orange Open II.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

dzięki! a jeżęli jedna z tym umów jest na smart plan lte open to ona jest nie do ruszenia prawda? dopiero jak coś z nią zrobię będzie można myśleć o orange open extra? czyli dokładnie mówiąć mam 2 stacjonarne 1 smart plan lte open i 2 dodatkowe mobilne - wtedy z nich jeden podepnie się pod orange open extra prawda?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

orange open extra

Poza tym trzech komórek z telefonem wątpie by Ci sprzedali naraz, bo pojawi się konieczność wpłaty depozytu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

orange open extra

Od 2.08 zmienili regulamin i Smart Plan LTE Open nie wyklucza się z Orange Open Extra.

Jeśli telefon to PSTN (linia analogowana) i nie jest zawieszony, to możesz zachować obecny rabat z LTE Open.

 

Druga komórka sparuje się neo. Trzecia z telefonem (jeśli to analog i nie jest zawieszony).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

Wytłumaczę od początku mam neostradę z telefonem smart plan lte open i dwie umowy jedna to smart plan lte za 105.98 druga to halo II. Będę teraz odwieszać telefon stacjonarny więc on wskoczy mi i połączy się w pary ze smart plan lte za 105.98 i tam będzie przysługiwać rabat orange open extra.. a mam jeszcze ten 3 numer, który za kilka miesięcy chce przedłużyć na warunkach smart plan wspólny ten najdroszy i chciałem wiedzieć czy jezeli ten numer smart plan lte został objęty teraz open orange extra pozwoli zeby później po przedłużeniu wskoczył za niego ten 3 numer z droższym abonamentem wspólnym?

Anonim

Nie dotyczy

orange open extra


Piotrekk85 napisał(-a):

Rzeczywiście jest bug, może @Artur dasz się raz jeszcze wykorzystać i przekażesz?

 

Sytuacja wygląda na stronie http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml

wybieramy, że mam telefon stacjonarny PSTN i Neostradę. Potem chcemy dokupić 3 nowe komórki. Rzeczywiście pokazuje, że należy się 3 razy rabat Orange Open Extra.

2016.08.07_18h24m30s_002.png

 

Tak naprawdę to jest odesłanie - by sprawdzić regulamin.

 

Tak jak pisałem wcześniej - rabat należy się na fakturę za usługi mobilne, a nie na numer. Systemy wykryje ile masz usług, więc jeden z rabatów zamieni się w Orange Open II.


@Piotrekk85 Oczywiście, że jest bug.