Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange open extra


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

Wyciąg z promocji Orange Open Extra:

10. Jeżeli w ramach danej usługi wyrazili Państwo chęć korzystania z rabatu Orange Open Extra, to takiej usługi do końca bieżącego Okresu zastrzeżonego nie bierzemy już pod uwagę do obliczenia rabatu Orange Open II. Oznacza to, że do obliczenia rabatu Orange Open II taka usługa może być wzięta pod uwagę dopiero po upływie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy lub aneksu.

Czyli rozumiem że po nowemu rabat Orange Open II powinien wynosić 30 zł zgodnie z tabelą:

2 lub więcej usługi stacjonarne + 2 mobilne = 30 zł czyli w moi przypadku też w plecy bo 15 zł.

Jak nie kijem to pałką, coraz bardziej mi się to wszystko nie podoba.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36174
  • 1367

orange open extra

Jeśli masz dwie komórki, to tej jednej się nie liczy.
Wtedy masz 20 zł Orange Open II i przez 12 miesięcy 34.99 zł.

Ale spójrz na to inaczej. Nie wiem kiedy kończy się umowa na Multi II, jeśli niebawem, to wtedy Orange Open Extra mógłbyś zyskać także na drugi numer (o ile ten telefon stacjonarny poza Funpackiem nie jest zawieszony).

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

Dzięki za odpowiedź i konczę tutaj swój wywód bo założyłem inny temat.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i odpowiedzi.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

orange open extra

Nowy rabat Open II jest mniejszy bo po prostu zostały "okrojone" rabaty za usługi stacjonarne. Do tej pory można było mieć 7 usług stacjonarnych i jedną komórkę i dostawało się 65 zł rabatu Open (max) a teraz za ten sam zestaw dostaje się tylko 30 zł.

 

W mojej ocenie nadal masz prawo do starego rabatu Open i rabat ten wynosi 35 zł (4 usługi stacjonarne i jedna komórkowa). Do czasu zmiany którejkolwiek z umów. Jeśli masz tylko 20 zł to zostałeś zmigrowany do Open II. Moim zdaniem niewłaściwe ponieważ są prawa nabyte. Skorzystanie z Promocji Open Extra nie jest w tym wypadku wyzwalaczem zmian ponieważ numer komórkowy, który mógby być tzw. wyzwalaczem wypada z promocji o czym już wyżej pisał kolega Piotrek.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

orange open extra

@MariuszW

w takim razie blokuje w tym temacie możliwość dodawania odpowiedzi zainteresowanych zapraszam tu.