Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange open extra


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

Powinno być ok. Powinieneś dostać dwa rabaty Orange Open Extra. Wyzwalaczem aktywacji będzie odwieszenie POTSa.
Ale jedno ale - za jakiś czas może zmienić się regulamin.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

a mógłbym to już zrobić żeby na trzeci abonament wpadł orange open extra przez zmianę taryfy na nim na razie bez przedłużania?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

To jest trudny temat. Musiałby ktoś z Orange to potwierdzić.

Rozważania teoretycznie, nie wiem czy praktycznie się uda.
Halo II było max do kwoty 74,99, ale mógłbyś zmigrować na Multi II za 94,99 (minus 5,01 za e-fv jeśli korzystasz) - w tej samej lojalce. Wtedy miałbyś kwotę powyżej 89 zł dla starych planów.

Niestety zmiana planu komórkowego nie jest wyzwalaczem zmiany, a jedynie odwieszenie telefonu analogowego stacjonarnego.

Kiedyś opcja na migracją planu była na Mój Orange/Zarządzaj/Plan taryfowy (niestety nie mam już numeru w takiej ofercie by potwierdzić czy opcja została).

Wtedy by było 45 zł rabatu za Orange Open za trzeci numeru.

Ale radzę potwierdzić najlepiej na BOK, byś miał podkładkę w razie wu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

BOK niestety nie umie odpowiedzieć na żadne moje pytanie.. według nich nawet nie należy mi się orange open extra za odwieszenie stacjonarki:) dobra zrobię na razie ten pierwszy myk z odwieszeniem telefony a potem najwyzej zajmę się przedłużeniem numeru trzeciego 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

Ja mam sposób, napisz zgłoszenie z podtypem informacja przez Mój Orange - z prośbą o podanie regulaminów i uzasadnienie dokładne. Ktoś posiedzi, posprawdza, w rozmowie wątpię by ktoś wiedział od razu.

Kiedyś (do czerwca) przeliczenie rabatów można było zrobić smsem OPEN na 230 z komórki, ale nie wiem czy to działa nadal.

To zależy kiedy odwiesiłeś, jeśli do 1.08 to Ci się nie należy. Jeśli po 2.08 to tak.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

odwieszone będzie dopiero teraz:)


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

ale jesteś pewny, że nie wyklucza się z smart plan lte open to oznacza ze mogę na niego mieć rabat i na 2 pozostałe rabat orange open extra?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

Jeśli "wyzwalacz" było po 2.08.
Regulamin nowy: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004849/4105932310.pdf
Regulamin stary: http://www.orange.pl/binaries/o/map/EW/open2/download/Promocja_Orange_Open_Extra_obowiazujaca_od_dni...

Poza tym mam nadzieję, że pozostałe warunki spełniasz (usługi na pojedynczym koncie stacjonarnym i pojedynczym koncie mobilnym), nie masz kodów zniżkowych procentowych, opłacasz rachunki w terminie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

tak, tak wszystko spełniam


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

konsultancji ani na chacie ani telefonicznie jednak nie umieli mi odpowiedzieć tak jak ty, wedłyg nich jezeli korzystam z smart plan open lte juz mi zabrało przez to jedna usługe stacjonarną i nie może ona być wykorzystana do orange open extra..