Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange open extra


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

a w jaki sposób orange open extra dobiera pary ? jezeli mam 2 usługi stacjonarne + dwa abonamenty mobilne na kwotę 105.98 ( cenaw wyjsciowa ) i tworzą one rabat orange open extra to jezeli dobiorę 3 usługę mobilną np o wyższym abonamecie to czy wtedy ta umowa z wyzszym abonamentem zaliczy się do oragne open extra a tamta jedna wypadnie do orange open II? czy orange po prostu po przedluzeniu lub dobraniu numeru mobilnego a pozostawieniu uslug stacjonarnych w takiej samej ilosci idzie na korzysc klienta i wybiera te najwyzsze abonamenty do zrabatowania przez orange open extra?

54 ODPOW. 54
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

no własnie tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie.. 

Anonim

Nie dotyczy

orange open extra


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

Zgodnie z regulaminem: http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2004849/4105932310.pdf

"korzystając z minimum jednej spośród opisanych w pkt 7 usług świadczonych w naszej sieci mobilnej na warunkach umowy zawartej na Okres zastrzeżony co najmniej 24 miesięcy podpiszą umowę dotyczącą jednej z usług świadczonych w naszej sieci stacjonarnej. W tej sytuacji rabat Orange Open Extra otrzymają Państwo na Abonament za usługę świadczoną w naszej sieci mobilnej, za która miesięczny rabat będzie najwyższy."

Czyli dostaniesz licząc tak, aby wyszło najwięcej.

Pamiętaj, że rabaty Orange Open Extra nie są potem na fakturze odejmowane od numeru, ale to całości rachunku.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

ale czy jezeli mam dwie pary stacjonarne plus mobilen i dobiore za kilka miesięcy 3 abonament mobilny i bedzie on wyzszy od ktoregos z pary to czy wtedy on wskoczy na rabat? a tamten bedzie po standardowej cenie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

Jeśli nie zmieni się regulamin promocji, to dostaniesz rabat za dwa najdroższe numery.
Czyli w tym wypadku za ten nowy i jeden ze starych z wyższą kwotą.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

a ile bedzie wtedy orange open II majac stacjonarke+ neo+ 3 mobilne w tym dwie zaliczające się do orange open extra?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

orange open extra

Jak wypełniam sobie kalkulator na stronie podanej przez @Anonim, to wychodzi mi 20 zł. Ale pewności nie mam.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 19
  • 1
  • 0

orange open extra

a zrób tam tak wybierz 2 usługi stacjonarne i dobierz do tego 3 mobilne dobierajac odpowiednie kwoty i tam pokazuje, ze na kazdy z 3 numerów można dostac orange open extra ;/ czy to bład? czy może tak wygląda promocja?