Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

opłata e- faktury

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

opłata e- faktury

Witam. Mam takie pytanie: Czy jest mozliwość opłaty e- faktury zwykłym przelewem z konta internetowego? (Bank spółdzielczy) i drugie pytanie: Czy jeśli na przelewie będą inne dane zleceniodawcy to będzie problem? ( nie jestem właścicielem tylko użytkownikiem abonamentu w orange, na e-fakturze, którą do tej pory opłacałam wszystkie dane były gotowe) Jeżelito będą moje dane a nie dane właściciela to pieniądze nie przepadną po zrobieniu przelewu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

Pierwsze pytanie: TAK, jest tak amożliwość.
Drugie pytanie: Nie, nie będzie problemu. Sam opłacam mamie abonament ze swojego konta (inne dane, adres, etc) i nie ma żadnego problemu. Liczy się tylko fakt zaksięgowania pieniędzy na Twoim koncie abonenckim, a kto za to zapłaci, czy Ty, czy Pan X to nie ma to już znaczenia. Pozdrawiam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

Pierwsze pytanie: TAK, jest tak amożliwość.
Drugie pytanie: Nie, nie będzie problemu. Sam opłacam mamie abonament ze swojego konta (inne dane, adres, etc) i nie ma żadnego problemu. Liczy się tylko fakt zaksięgowania pieniędzy na Twoim koncie abonenckim, a kto za to zapłaci, czy Ty, czy Pan X to nie ma to już znaczenia. Pozdrawiam.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5444
  • 17989
  • 186

opłata e- faktury

@mimisi23 

Oczywiście, że sposób zapłaty - kanał (bank, poczta, okienko w salonie) nie ma znaczenia. Kto płaci, też raczej nie jest istotne, byleby był wskazany numer faktury i właściwy numer konta na który będzie przelew.

Anonim

Nie dotyczy

opłata e- faktury

@mimisi23dla  uporządkowania tematów na Nasz Orange możesz przyznać któremuś z nas rozwiązanie. Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32552
  • 37338
  • 1375

opłata e- faktury

Nie mają dane na przelewie znaczenia pod warunkiem, że nie odliczasz wydatków za internet od podatku. Wtedy osoba, której dane są na rachunku powinna go bezpośrednio opłacić.