Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

opłata e- faktury

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

opłata e- faktury

Witam ponownie.

Jak długo trwa proces księgowania /odnotowania wpłaty na moim koncie  Orange?

Faktura zapłacona przez mnie w poniedziałek wciąż widnieje jako - do zapłaty.

Każdy wie ,że przelew online( i nie tylko) zlecony nawet wieczorem, powinien i "dociera" do celu w kolejny dzień roboczy najpóźniej  po południu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

opłata e- faktury

Terminem dokonania płatności jest dzień zaksięgowania środków na koncie Orange nie data rozliczenia ich na mój Orange. Więc nie ma co się przejmować.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

opłata e- faktury

Tak, zgadza się, ale w systemie Mój Orange zmiana statusu faktury trwa czasem kilka dni. Najczęściej z moich obserwacji wynika, że czas oczekiwania to około 2-3 dni. Myślę, że narazie bez obaw. Jeśli dokonałaś opłaty na prawidłowy numer konta bankowego to powinno być wszystko w porządku. Poza tym jeśli status nie zmieniłby się to masz potwierdzenie dokonania przelewu z konta bankowego i możesz na BOK zgłaszać problem. Pozdrawiam 😉 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

opłata e- faktury

No,żadna łaska.

Nie uśmiecha mi się ani płacić tydzień przed terminem ani co miesiąc udowadniać, ze wpłaty dokonałam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

opłata e- faktury

Terminem dokonania płatności jest dzień zaksięgowania środków na koncie Orange nie data rozliczenia ich na mój Orange. Więc nie ma co się przejmować.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

opłata e- faktury

A co zrobić jeśli uparcie daje mi się datę do rozliczenia do 9 dnia w ostatnich chyba 4 miesiącach?

Wiadomo że wypłaty w Polsce idą 10 danego miesiąca- wcześniej miałem termin bodajże do 12. Mam biegać do salonu, wisieć na tel. i z konsultantem uzgodnić stały termin np. 15  dnia miesiąca albo samemu na swoim koncie ustalić(raczej takiej możliwości nie widziałem).?

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

opłata e- faktury

@ski, w zeszłym roku Orange zaczął zmniejszać liczbę cykli rozliczeniowych i mogą one ulec zmianie. Z tego co się orientuję nie ma możliwości zmiany okresu rozliczeniowego oraz powrotu do starego okresu rozliczeniowego. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

opłata e- faktury

@ski dokładnie jest tak jak @Mariusz napisał. Nie mam w tej chwili zmiany okresu rozliczeniowego. Orange po zmianach przesunął Cię do najbliższego okresu rozliczeniowego jaki ma obecnie założony. Dzwoniąc do BOK lub pisząc na czacie nic nie zmienisz w tej chwili.