Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

odstąpienie od umowy na odległość

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

Niestety nie mogę !! tak zostałem poinformowany przez konsultanta .... żeby normalnie wypowiedzieć trwającą umowę lub ją zerwać za symboliczna karę  musi '' zejść '' mi aneks z umowy , w przeciwnym razie zapłacę sporą bardzo sporą kare umowną za aneks.. Wiem brzmi to absurdalnie ale tak niestety jest ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Tak mówią procedury Orange. Ale prawa konsumenckie jest inne. Można było wysłać pismo 2w1 - odstąpienie z rezygnacją.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

No niestety człowiek mądry po szkodzie .... Czy przeszedłby ''numer '' gdybym jeszcze raz dla pewności wysłał oświadczenie z datą jak była na pierwszym oświadczeniu i do tego wypowiedzenie trwającej umowy ? . Bo umowę do 09.07 mogę jeszcze normalnie wypowiedzieć .. ( chodzi o okresy rozliczeniowe ) bez kar umownych , nawet jak bym miał zerwać umowę trwająca to i tak ta kara byłaby symboliczna..


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

A jaka to usługa? Komórka? Internet? Umowa była na osobę prywatną czy na firmę?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

Pakiet cały Orange love , internet nie spełnia warunków umowy , '' wciśnięto '' mi bez mojej wiedzy modem FAN BOX  , tylko nie wiem po co .. ( taki jak obecnie użytkuję )  , i jeszcze kilka '' kwiatków '' . Stąd moja decyzja o zakończeniu umowy ...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

A chcesz zachować numer komórki?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

Mówiąc prawdę zastanawiam się , w najgorszym wypadku jestem skłonny przenieść do innego operatora , wiem że w takim przypadku muszę to zastrzec przy wypowiedzeniu , czy też zerwaniu umowy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Teraz to chyba w salonie można zlecić migrację na prepaida. Bo jak wypowiesz love to numer będzie utracony.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

odstąpienie od umowy na odległość

Migrację na prepaid w salonie lub jak to nie pomoże, to składanie reklamacji. Powinno dać się przenieść numer na kartę. Kilka osób już tak opisywało na NO, że się udało. Pozostaje jeszcze pewniejszy sposób, przeniesienie do konkurencji, a następnie powrót do Orange na kartę.