Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

odstąpienie od umowy na odległość

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

Po jakim czasie ( ilu dniach roboczych ) od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy Orange wprowadza zmiany w systemie ?? Pytam bo '' gonią mnie terminy '' ..

Za jasny odpis byłbym bardzo wdzięczny ..  

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Teraz to chyba w salonie można zlecić migrację na prepaida. Bo jak wypowiesz love to numer będzie utracony.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Swój wewnętrzy czas Orange ma na 14 dni kalendarzowych, jeśli nic się nie zmieniło. Ale prawnie nie ma maksymalnego czasu. Powinno to być bezzwłocznie.

A znasz datę kiedy dotarło odstąpienie do Orange?

A jakie terminy Cię gonią? przy odstąpieniu liczy się termin "nadania"

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

odstąpienie od umowy na odległość

@mulltik jak ja odstępowałem o umowy i na magazyn centralny wysłałem sprzęt z pismem o odstąpienie, to Orange przyjęcie miało za w okolicach dwóch trzech dni roboczych, ale rozpatrzenie wniosku o odstąpienie zajęło kolejne 7 dni roboczych. Ważna jest data wpływu pisma z odstąpieniem od umowy. Warto również zadzwonić na infolinię: 510 100 100, dopytać się, czy odstąpienie już wpłynęło i na jakim jest etapie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

W dniu 26.06 dotarła przesyłka do magazynu centralnego ... 10.07 kończy mi się umowa i nie chcę dalej jej kontynuować ....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Odstąpienie a rezygnacja to dwie inne sprawy. Podejrzewam, że podpisałeś aneks i chciałeś z całości zrezygnować, tak? Czy poza formularzem odstąpienia jasno to sformułowałeś?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

Tak zgodziłem się na przedłużenie umowy , czyli aneks , jako że zostałem kilkakrotnie wprowadzony w błąd postanowiłem odstąpić od aneksu i rozwiązać trwającą umowę . Jako że '' wisi '' na moim koncie aneks to też nie mogę rozwiązać , zerwać umowy trwającej .... dlatego się pytam ile czasu to Orange zajmuje wprowadzenie zmian w systemie...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

odstąpienie od umowy na odległość

@mulltik powinni się z rozpatrzeniem wyrobić na styk, chyba że mają dużo odstąpień, to może się przedłużyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Rezygnację można złożyć. W zależności od usługi i jej regulaminu może być konieczne zachowanie wypowiedzenia. Lepiej już dziś złożyć rezygnację.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 8
  • 0

odstąpienie od umowy na odległość

jeszcze jedna kwestia , czy dostanę jakieś info na maila o przyjęciu oświadczenia o odstąpieniu ... ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

odstąpienie od umowy na odległość

Zwykle nie.