Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

odstąpienie od aneksu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 44
  • 0
  • 0

odstąpienie od aneksu

A jaką Abonent ma gwarancję, że Orange uchonoruje odstąpienie od aneksu złożone przed dniem wejścia w życie aneksu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

odstąpienie od aneksu

To zadzwoń na BOK lub napisz na czacie, tam pracownik zweryfikuje Twoje dane, usługi, umowy i będzie miał wiążące info. Rozmowy są nagrywane, czaty zapisywane.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 44
  • 0
  • 0

odstąpienie od aneksu


Piotrekk85 napisał(-a):
To zadzwoń na BOK lub napisz na czacie, tam pracownik zweryfikuje Twoje dane, usługi, umowy i będzie miał wiążące info. Rozmowy są nagrywane, czaty zapisywane.

Ha. Gdyby ta zasada o której ciągle piszesz było zgodna z obowiązującymi przepisami, to by miała odzwierciedlanie w zapisach regulaminu, umowy, aneksu lub byłby oficjalny komunikat na stronie dostawcy usług.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

odstąpienie od aneksu

Na razie nie wskazałeś żadnego przepisu prawa z którym jest to sprzeczne. Wskazałem Ci art 77 KC. Dla mnie norma wynikająca z niego jest czytelna.

A niektóre sprawy są indywidualne, więc poprzez kontakt z BOK możesz na 100% zweryfikować informacje.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 44
  • 0
  • 0

odstąpienie od aneksu


Piotrekk85 napisał(-a):
Na razie nie wskazałeś żadnego przepisu prawa z którym jest to sprzeczne. Wskazałem Ci art 77 KC. Dla mnie norma wynikająca z niego jest czytelna.

A niektóre sprawy są indywidualne, więc poprzez kontakt z BOK możesz na 100% zweryfikować informacje.

 Jaka norma?

 art. 27 ustawa o prawach konsumenta


Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

odstąpienie od aneksu

@abonent19393 tak jak napisał @Piotrekk85 informację są dostępne w art.77 KC jak Ci to nie wystarczy to informację są również zawarte w ustawie z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta. Jeżeli chcesz dostać konkrety w regulaminie Orange to skontaktuj się BOK. Konsultant sprawdzi dokładnie z jakiej promocji korzystać i wskarzę Ci pkt. regulaminu, który mówi o rezygnacji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 44
  • 0
  • 0

odstąpienie od aneksu


RaDo_sny napisał(-a):

@abonent19393 tak jak napisał @Piotrekk85 informację są dostępne w art.77 KC jak Ci to nie wystarczy to informację są również zawarte w ustawie z dnia 30.05.2014 o prawach konsumenta. Jeżeli chcesz dostać konkrety w regulaminie Orange to skontaktuj się BOK. Konsultant sprawdzi dokładnie z jakiej promocji korzystać i wskarzę Ci pkt. regulaminu, który mówi o rezygnacji.


Jaka niby informacja wynika z art. 77 KC?

Proszę zacytuj ten artykuł z ustawy o prawach konsumenta.

Prosta promocja FunkPack- proszę wskaż punkt regulaminu.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 44
  • 0
  • 0

odstąpienie od aneksu

Panie @RaDo_sny czy jest wstanie Pan udzielić odpowiedzi na moje pytania zadane w poście powyżej?



 

Anonim

Nie dotyczy

odstąpienie od aneksu

@abonent19393 

Byleś już wielokrotnie proszony, żebyś się skontaktował, z BOK uważam za temat do zamknięcia. Zobacz tu art.77 KC


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

odstąpienie od aneksu

Masz artykuł 27 ustawy o prawach konsumenta:
Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

Jeśli zawarłeś umowę, masz prawo do odstąpienia. Opisana przez Ciebie sytuacja wg mnie nie dotyczy zawarcia umowy, a zmiany jej warunków. Sytuację najlepiej zweryfikować na BOK.