Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

czesc wszystkim!
Czy muszę ją aktywować na konkretnym numerze, by pozniej lokalizowac komorkę, ktora ma wlasnie sim z tym numerem, czy to moze byc kompletnie inny numer, a dopiero w samej usludze dobieram sobie numer do obserwacji?

13 ODPOW. 13

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

Dzieki wielkie! Ale jeszcze dopytam dla pewnosci.

Moge aktywowac usluge na numerze w OL, a sama aplikacje zainstalowac na innym smartfonie? Nr w OL jest na moja siostre.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

@zyrcek Tego na 100% nie wiem. W opisie jest to z pozycji osoby, która ma usługę i na swoim numerze zakłada aplikację na nim. Tym bardziej, że SMS-y z kodem weryfikacyjnym przychodzą właśnie na wskazany numer

P.S. Na dole tej strony masz kontakt telefoniczny i mailowy. Myślę, że tam uzyskasz pełną informację

Uzyskasz. Numer na który założona jest usługa jest numerem głównym i to na niego przychodzą wszystkie informacje i kody. Na swoim smartfonie w tej aplikacji (jeśli znasz kody) też możesz obserwować osoby wspólnie dodane jako "obserowowane", ale nadrzędnym jest zawsze numer aktywujący usługę (jeśli ten numer się zaloguje równolegle z Tobą, Ciebie system odłączy, bo może być jednocześnie tylko jeden użytkownik zalogowany).

Możesz uzyskać uprawnienia do obserwacji z poziomu apki przez WWW jako drugi legalny wskazany użytkownik. Ważne, aby numery "śledzone" nie były tymi dwoma (siostry, ani Twoim), bo to bez sensu


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

Tak, ale zawsze kod weryfikacyjny siostra moze mi przekazac 🙂
Można powiedzieć, że jej numer to trochę tak jakby moj numer, bo umowa OL  jest na mnie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

@zyrcek Myślę, że można zrobić tak jak napisałeś w pytaniu. Opłaty jednak będa na koncie numeru zamawiającego usługę


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

tak, opłaty na rachunku za OL. To z tego zdaje sobie sprawę.
Ciekawe, że dwie osoby mogą robic obserwację. Ale zakładam, że aplikacja mogłaby być zainstalowana tylko u jednej 🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

@zyrcek aplikacja u obu, ale jednocześnie ( w danym momencie) tylko jedna może być zalogowana i to pierwszeństwo na Admin czyli główny abonent (drugą osobę wylogowuje jak loguje sie Admin)


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1644
  • 8158
  • 64

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

@zyrcek Czego brakuje usługom lokalizacyjnym w Androidzie/iOS, że trzeba za to dodatkowo płacić?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 24
  • 0

o usłudze Lokalizator - numer do obserwacji

Nie jestem pewien, ale chyba w Googlu nie ma czegos takiego jak definiowanie stref bezpieczenstwa.
Jeszcze nie wiem czy chce za to placic. Na razie chce z tego skorzystac w ramach try&buy