Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

numer 801505505


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 32
  • 0

numer 801505505

Nie czepiam sie slowek tylko doradca jak wiadomo doradza, proponuje sumujac robi na swoja korzysc a nie obslugiwanej osoby. Znalazlem spis kanalow ktorymi mozna wydac taze dyspozycje. Sa to stary numer ktory nie dziala i powinien byc calkowicie zlikwidowany a abonenci o tym poinformowani ze nie ma juz tej opcji, oprocz tego salon i pisemnie do siedziby orange. Ktos tu pisal ze przez czat, czyli jest niedoinformowany poniewaz takiej opcji niema. Piszesz ze przyjmie, zarejestruje.... Niech sobie przyjmie do wiadomosci ze ktos wydaje taka dyspozycje zgodnie z umowa, a nie cisnie o ofertach w bambuko swoje leci czy co? No ale niema co sie rozpisywac poprostu indolencja nie zna granic, zeby tyle problemu sprawiala taka sprawa, zeby dopiero trzeba pisac pismo do firmy zbierac dowody wysylki itd itp bo przeciez jak cos to moze zginac podrodze...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

numer 801505505

My ci tylko doradzamy(!), że aktualnie przez chat najłatwiej i najpewniej (nawet jest opcja przesłania zapisu rozmowy chat na mail'a - działa!).


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 32
  • 0

numer 801505505

Moze dla nowych umow! Jesli brak zapisu w umowie, aneksu do umowy z takim rozwiazaniem to takiego rozwiazania niema ! Pisze jak jest. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

numer 801505505

@Kinga tak nam poedytowała posty, że nie jestem pewien o co ci teraz chodzi 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 32
  • 0

numer 801505505

Aktualnie o nic. Napisalem tylko ze przez czat nie wolno, ot i tyle. Dlaczego nie wolno ktos napisze? Poniewaz nie ma takiego warunku w umowie.

Anonim

Nie dotyczy

numer 801505505


@loginloginnapisał(-a)

Temat przeniesiony z Szukam oferty / Zakup nowej oferty - moderator Bartłomiej

 

Dlaczego infolinia nie działa już kolejny dzień. Numer jest nieosiągalny.


@loginlogin , z tego, co ja się orientuję, numer infolinii 801505505 został wycofany. Zmienia się wiele rzeczy, bo świat pędzi wciąż do przodu. Więc zmieniły się także możliwości kontaktu przez infolinię na 510100100, gdzie koszt 1 minuty połączenia to 29gr. Jest także dedykowany bezpłatny kanał do załatwiania spraw, czyli czat. A jeżeli Tobie to nie odpowiada, najpewniej udaj się do salonu i wydaj dyspozycję nie przedłużania umowy. Jest jeszcze kanał sprzedażowy z innym numerem infolinii, ale tam nie złożysz rezygnacji. O to Ci chodziło? Jeżeli tak, to kanał infolinii z Twojej umowy stracił rację bytu. Takie są trendy i tego nie zmienisz.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 32
  • 0

numer 801505505

hmmm, przeciez o tym pisalem wczesniej burebusku. I kolejny raz ktos pisze o czacie... takie trudne do przyjecia ze ten kanal nie zyskal racji bytu dla kazdej umowy ? Numer telefonu zostal wycofany zostal tylko kontakt przez pocztę tradycyjną lub wizyta w salonie.

 

ed. rozwój świata pędzi do przodu, bo ogolnie swiat to sie kreci dookola. Chociaz wiadomo mozna sie czepiac slowek ze ziemia anie swiat.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

numer 801505505


@loginloginnapisał(-a)

hmmm, przeciez o tym pisalem wczesniej burebusku. I kolejny raz ktos pisze o czacie... takie trudne do przyjecia ze ten kanal nie zyskal racji bytu dla kazdej umowy ? Numer telefonu zostal wycofany zostal tylko kontakt przez pocztę tradycyjną lub wizyta w salonie.

Ale żeś się zaparł... Numer został zmieniony, co naprawdę nie oznacza, że na ten nowy nie możesz dzwonić w sprawie swojej umowy. Podobnie wprowadzenie możliwości kontaktu (no bo przecież nie rozmowy 😉  ) przez chat, mimo że nie ma o nim mowy w twojej umowie, również umożliwia załatwianie spraw związanych z twoja umową. Np. moja umowa na Orange Love ma 2 i pół roku i też w niej nie był ani słowa o chacie a właśnie w ten sposób załatwiam, prawie co miesiąc(!) sprawy związane z przedłużeniem tej umowy.

Mam wrażenie, że sam sobie zakładasz klapki na oczy... te zdanie pewnie zaraz Kinga wykasuje 😉


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 32
  • 0

numer 801505505

To zle zalatwiasz, albo raczej operatorzy czatu nie chwytaja ze nie moga tak tego robic, ale wsumie co Cie to jak cos to ich wina.  Niby po co mam lamac warunki umowy w jakim celu ? Dyspozycja jest skuteczna tylko przez te kanaly ktore sa dostepne w warunkach umowy. Po co mam lamac prawo telekomunikacyjne... Wprowadzili ten kanal powinni poinformowac i zaproponowac aneks.

 

ed. Odnosnie numeru telefonu zmienili tez powinni zaoferowac aneksowanie umowy.

ed. Niby po co ma kasowac to zdanie.Napisze takie samo i po sprawie.

Mam wrażenie, że sam sobie zakładasz klapki na oczy... te zdanie pewnie zaraz Kinga wykasuje.

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 32
  • 0

numer 801505505

Dowiedzialem sie czego chcialem sie dowiedziec.