Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

abonament orange love


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

abonament orange love

Witam , ostatnio przeszedłem z Orange na karte  na Orange love (300mb's + tv + ABONAMENT ) głownie chodzi mi o to, że jest 10gb internetu, ja dostałem 5.16 (tyle pokazuje w mój orange) - cały internet zużyłem w aplikacji mój orange pokazuje mi Internet POZOSTAŁO 0 z 5,16 po wejściu w to pokazuje mi -600 mbs , internet dalej chodzi w LTE po wejściu na strone, zalogowaniu się pokazuje mi to samo, że internet wykorzytano, ale nie wykorzystano ponad abonamen ( ponad abonament 0,00zł) , czy rzeczywiście będzie mi pobierać pieniądze po skończeniu tych 10gb , czy po prostu jak skończy się internet zostaje odłączony albo  będzie szło poniżej 1mb's

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

abonament orange love

@matty4 bedzie obnizona predkosc transferu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

abonament orange love

Ok, ale czemu pokazuje mi że nie mam już internetu skoro prędkość nadal lte?? Dodatkowo pokazuję mi - 600mb podsyłam SSa 


Screenshot_20200727_213729.jpg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

abonament orange love

A nalicza Ci oplaty za to - 600mb?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

abonament orange love

@matty4 nie masz jeszcze jakiegoś innego pakietu z Internetem? Może po przejściu na abonament dostałeś promocyjną pulę GB. Z Twojego opisu wynika, że powinnny być GB z pakietu internet LTE, z prędkością do 5 Mbit/s, który pewnie nie został jeszcze dołączony do apki. Jeżeli nie będziesz w zasięgu LTE, to internet będzie bardzo wolny, 16kbit/s, pod warunkiem, że masz wyłączone schodki. Jeżeli schodki włączone, to z automatu może włączyć się kolejny pakiet GB, płatny.

Sprawdź dokładnie na infolinii, co będzie się działo po wykorzystaniu pakietów, żeby nie ponosić niepotrzebnych kosztów. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

abonament orange love

Generalnie wcześniej jak miałem na kartę miałem coś koło 3-4 GB internetu. Podsyłam jeszcze 2 kolejne screeny. Jest możliwość sprawdzenia  czy te schodki są aktywne, czy tylko infolinia?? Czyli z automatu po wykorzystaniu tych 10gb (o. Ile schodki mam wyłączone) internet powinien zwolnić do 16kbs i przestać naliczac? 

 

Dodaje zrzuty ekranu 


Screenshot_20200727-214855.jpg

_______________

* Scalono dwa posty w jeden – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

abonament orange love

Oraz kolejny 


Screenshot_20200727-214744.jpg

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

abonament orange love

@matty4 wygląda mi, że schodki masz wyłączone, ale upewniłbym się na infolinii lub na czacie.

W mojej umowie po podpisaniu schodki miałem aktywne.

Czy to pierwszy miesiąc umowy?

Jeśli tak, to pewnie nie wszystko jest jeszcze przetworzone w systemie i pewnie temu takie dziwaczne dane są przedstawiane, nietypowe dla abonamentu.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

abonament orange love


@matty4napisał(-a)

Generalnie wcześniej jak miałem na kartę miałem coś koło 3-4 GB internetu. Podsyłam jeszcze 2 kolejne screeny. Jest możliwość sprawdzenia  czy te schodki są aktywne, czy tylko infolinia?? Czyli z automatu po wykorzystaniu tych 10gb (o. Ile schodki mam wyłączone) internet powinien zwolnić do 16kbs i przestać naliczac? 

 

Tak, wtedy nie powinien naliczac. 

Schodki mozesz wylaczyc o (o ile sa aktywne) wysylajac 

sms o tresci BLOKUJ pod nr 80148 

Ewentualnie skontaktuj się z BOK, najprościej przez czat: www.orange.pl/kontakt

_________________

* Usunięto puste spoilery – moderator Kinga


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

abonament orange love

Tak pierwszy miesiąc, koło tygodnia max dwóch przeszedłem z karty i podpiąłem się pod orsnge love abonament. Czat oraz infolinia to samo - problemy techniczne... No trudno czekam do jutra i zobaczymy. Dzięki za pomoc 

 

_________________

* Usunięto puste spoilery – moderator Kinga