Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nieuczciwy doradca telefoniczny

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

nieuczciwy doradca telefoniczny

Witam,

Zadzwonił do mnie wczoraj konsultant Orange z ofertą obniżenia kosztu abonamentu Orange Love z uwagi na mój staż u Was. Oferował rabat 30 zł od następnego miesiąca, bez przedłużenia umowy, bez zakupu dodatkowych usług. Brzmiało to zbyt pięknie by było prawdziwe, więc dziś wszedłem na konto Mój Orange i co ja widzę - umowy na 3 dodatkowe nowe abonamenty M !!! Ten człowiek mnie jawnie oszukał i oczywiście żadnej umowy od kuriera nie podpiszę, a w przyszłości nie uwierzę żadnemu innemu konsultantowi Orange. W razie czego podam w prywatnej wiadomości nr z którego zadzwonił, nie mam pojęcia czy rozmowa była nagrywana. 

 

____________

* W temacie poprawiono tytuł i kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

nieuczciwy doradca telefoniczny

@kovalskybobi  najlepiej listem poleconym do Skierniewic z dokładnym opisem sprawy, z godziną rozmowy, danymi konsultanta. Proś o pomoc w rozwiązaniu problemu wynikającego z nieuczciwej sprzedaży. Konkretnie i rzrtelnie , bez inwektyw i złośliwości.

To skutkuje 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

nieuczciwy doradca telefoniczny

@kovalskybobi  możesz to zgłosić jako nieuczciwą sprzedaż. Nie podpiszesz, nie wejdzie w życie...przestroga dobra- ufaj i kontroluj!!!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5470
  • 184

nieuczciwy doradca telefoniczny

Grubo, ja bym nie odpuścił i smarował skargę.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

nieuczciwy doradca telefoniczny

@kovalskybobi    ja na twoim miejscu bym tego tak nie zostawił i dalej   drażył bym ten temat i zgłosił skargę do całkowitego wyjaśnienia , ponieważ  z  rozmowy telefonicznej konsultanta z tobą jest bardzo dużo dziwnych zastanawiajacych wątków , jak sam piszesz .  A może w czasie rozmowy , przez nieuwagę zgodzileś się na propozycję  i dlatego zobaczyłes to na koncie MO ?   Bo jeżeli nie jesteś zainteresowany tą ofertą  , to w jaki sposób bez twojej zgody masz to na swoim koncie MO ?


 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2060
  • 11626
  • 52

nieuczciwy doradca telefoniczny

@kovalskybobi  tak w ciemno zgadnę, że to firma partnerska dzwoniła z ofertą, zresztą sprawdzając numer z którego dzwonili, można to sprawdzić, takie firmy czasem stosują nieuczciwe zagrywki, ale muszą się z czegoś utrzymywać. Skarga raczej nic nie zdziała, nie podpisywać umowy i tyle w temacie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 277
  • 1

nieuczciwy doradca telefoniczny

Polecam mieć zainstalowana aplikacje Orange na telefonie, nikt nie zaproponuje ci lepszej oferty niz przez aplikacje lub Internet. A dodatkowo ma 14 dni na rezygnacje. Zawsze pisemna i wysłana listem. koszt 8 zloty za potwierdzeniem odbioru na email np. Zawsze najtańsze koszty. To stara praktyka u firm zewnętrznych. Ty zwróciłeś uwagę, a ile osób przyjmuje to do wiadomości akceptuje. Nie mając nawet wiedzy, że została oszukana. Konsultant ma od każdego płacone. . 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 434
  • 3715
  • 19

nieuczciwy doradca telefoniczny

Dokładnie. Nawet przy zmianie umowy nie ma opcji na taki rabat do Lova. Tak niestety bywa. Pewnie jeszcze firma zewnętrzna. Wiadomo plany sprzedażowe same się nie zrobią. Liczą na to, że klient na szybko - bo wiadomo kurier w biegu - podpisze. A potem się buja z reklamacjami. Jak dla mnie rozmowa na pewno była nagrywana. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 85
  • 289
  • 0

nieuczciwy doradca telefoniczny

Zgoda na udostępnianie przez Orange Polska S.A. obecnym i przyszłym Partnerom Orange danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego. Nie wyrażam zgody

Zgoda na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego obecnych i przyszłych Partnerów Orange. Nie wyrażam zgody

Tyle są warte te zaznaczenia, bo i tak dzwonią i oszukują, no chyba że jednak Orange a nie partner.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

nieuczciwy doradca telefoniczny

@kovalskybobi , jest więcej, niż te wymienione dwie, a które oznaczysz, że nie wyrażasz zgody i będziesz miał święty spokój. Będziesz sam decydował, z jakiej oferty skorzystasz 😊 Na spokojnie przejrzyj wszystkie zgody. Trochę różnią się w aplikacji  i na webowym koncie, chociaż nie wykluczam buga na Twoim koncie.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

nieuczciwy doradca telefoniczny

Wszystkie rozmowy z naszymi doradcami są zawsze rejestrowane – nawet jeśli to firma zewnętrzna, jak wspominają inni, to rozmowa również powinna być nagrywana. @kovalskybobi zgłoś koniecznie skargę, bo taka sytuacja jak opisana przez Ciebie zdecydowanie nie powinna mieć miejsca.