Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

► W temacie uporządkowano wpisy i etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

mam taki problem od ok 7-8 miesięcy. Na forum były podobne ale nie takie same  dlatego proszę o pomoc. Mam telefon HUAWEI P8 LITE android 6.0. Kiedy wchodzę do domu (mieszkam w centrum miasta Toruń w bloku na 9 piętrze) to nie dochodzą do mnie połączenia i sms. Nie ma sygnału dopiero po 2-3 godzinach dochodzi do mnie sms że 2-3 godziny temu taki a taki numer chciał sie do mnie dodzwonić. Sms w raporcie doręczenia ma godzinę wysłania np,: 16:08 a dochodzi 19:58. Wychodzę z domu i wszystko  wraca do normy. Miałam wymienioną kartę sim, był  reset obsługi technicznej na przekaźniku, przywróciłam telefon do ustawień fabrycznych. Dodam że nikt nie może się dodzwonić, ani z listy ani z poza kontaktów, nie ma zasady czy z play, czy z orange. Mam drugi telefon w play bardzo starą "cegłówkę" i z nią w tym mieszkaniu nie ma problemu. Ona jest na duży sim więc nie zamienię. jednak sądzę że to nie kwestia telefonu bo w każdym innym miejscu działa ok. Co możecie mi jeszcze podpowiedzieć? 

 

dodam jeszcze że byłam w salonie po pomoc, ale odesłali mnie na pomoc techniczną gdzie zaproponowano reset i to wszystko. problem pozostał nadal. Kreski na telefonie zasięgu sa na 4 z 5. Ja mogę dzwonić i pisać sms kiedy chce i się dodzwaniam. Wtedy też zaczynają przychodzić wszystkie sms i informacje o próbie dodzwonienia się do mnie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

Doraźnie wymuś w telefonie tryb np. 2G/GSM. Przed tymi  7 m-cami było wszystko ok na tym samym telefonie ?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

A próbowałeś wprowadzić zgłoszenie https://www.orange.pl/view/rangeerrorform?lat=53.01385459999999&lon=18.59856739999998&city=Toru%C5%8... , od strony sieci niech technicy zerkną czy nie widać czegoś oczywistego

Inne numery z orange w tym mieszkaniu zachowują się normalnie? Mógł się zasięg zmienić i na 9 pietrze może być problem


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

Albo zmienisz mieszkanie albo zaprosisz kogoś (nie, ja mam za daleko 😉 ) z telefonem z Orange, żeby przetestował u ciebie, czy też mu nie działa. Jak potwierdzi się, to zapraszasz do siebie technika z Orange... Oby nie skończyło się interwencją CBA/ABW, może to mieszkanie było przygotowane dla kogoś ze służb specjalnych? 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

zgłosiłam dziś, dzięki za podpowiedź, teraz pozostaje czekać na odzew. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

bluesmanniak - zmienić mieszkanie, hmmm jak mnie przyjmiesz z kotem to czemu nie Bardzo szczęśliwa kobieta
Już wcześniej podejrzewałam że to coś podejrzanego, CBA/ABW to pewnie szczyt góry lodowej tego co tak naprawdę się dzieje w moim bloku Emotikon: Język
A na serio to zainstalowałam sobie network signal info i sprawdzam jaki jest sygnał.


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

Na jakiej ulicy są takie problemy?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

Przyjąłbym z kotem, kocham koty, tylko nie wiem jak to żona by przyjęła 😉 Pozostaje ci telefon do przyjaciela (z telefonem z Orange)...

I cóż ten signal info pokazuje, co innego niż kreski zasięgu? Gdyby nie było zasięgu, to przecież nie zadzwoniłabyś do nikogo. To musi być jakiś inny myk Sfrustrowany mężczyzna


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

no tak, zasięg pokazuje i faktycznie jak by nie było zasięgu to bym nie dodzwoniła się nigdzie, ale liczyłam ze pokaże tez jakaś wyłączona usługę lub może to ze mnie nagle wyrzuciło z danego przekaźnika i dopiero wykonanie telefonu przeze mnie do kogoś znów mnie loguje na przekaźniku. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

ja tam z żoną się dogadam Kobieta: LOL


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

nie dochodzą połącznie i sms tylko w domu od wszystkich

problemy są Przy Skarpie