Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 8
  • 3
  • 1

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Sprawa została załatwiona przez Orange po mojej mysli, Jednakże dopiero po napisaniu pisma do pani prezes ds kontaktu z klientami. Orange wziął na klatę całą sprawę, choć dziwne, bo nie odnaleziono zapisu pierwszej rozmowy kiedy to pani nr 1 zaproponowała mi OL. Najprawdopodobniej jest to mechanizm wyłudzania od Orange prowizji za podpisanie umowy, tak jak sugerowałam na początku. Jako rozwiązanie biznesowe Orange anulowało mi wszelkie opłaty związane z korzystaniem z tej komórki. Nie wiem czemu mi nie wierzysz jaki miałabym cel by zmyślać i co niby miałabym tym kłamstwem osiągnąć????

Anonim

Nie dotyczy

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Forum jest Orange a nie Ogólne na Onet czy gdziekolwiek, tak więc tu takie coś inaczej brzmi, skoro sprawa rozwiązana to cieszę się z tobą, nie miałem nic złego na myśli, tak na koniec 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Mnie oszukali prawie dokładnie tak samo...

21 lipca. Do dziś się mecze i każda reklamacja jest odrzucana ba nawet posty edytowane.

Zamiast Orange love jest smart plan


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

@astusinski: jak masz jakiś dowód, to składaj odwołanie, pisze do UKE, itp.

Po lekturze wątku tak przestawiasz sprawę, że nie jest jednoznaczna, że błąd jest po stronie Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Rozmowa była o Orange Love i tylko o tym. Sam chciałem tylko przedłużyć umowę na internet stacjonarny.

Na stronie internetowej kliknąłem w orange Love. Na koniec zamówienia zapytało czy chce aby konsultant ze mną zakończył zamówieni, on tez wiedział ze chodzi o Orange Love. 

Faktura przyszła na 170 zl za sam smart plan.

 

 

to zwykle oszustwo

 

Dowód no właśnie...

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Dla mnie tak jak pisałem dziwne jest podpisywanie czegoś w jednym egzemplarzu. Od każdego zamówienia jest czas na odstąpienie jeśli są różnice. Może skorzystać też z prawa do odstąpienia przy działaniu w błędzie (ale to na Tobie ciąży obowiązek wykazania błędu).

Może też poprosić o odszukanie historii czata.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 0
  • 0

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Jednemu będzie się chciało drugiemu nie.

 

Oszustwo jest oszustwem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

metody naciągania i oszukiwania klientów orange

Używasz mocnych słów. A czasem można źle kliknąć...