Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

koniec umowy 6 grudnia - brak interesującej oferty


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

koniec umowy 6 grudnia - brak interesującej oferty

6 grudnia kończy mi się umowa na abonament bez telefonu. interesuje mnie oferta z telefonem, konkretnie samsung galaxy s6, na 36 miesięcy z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich. czy jest możliwość uzyskania zniżki na abonament np przez dodanie opłaty na start? dodam że nie mam i nie chcę dodatkowych usług w orange.  

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

koniec umowy 6 grudnia - brak interesującej oferty

To już pytanie do produktowców. Zadzwoń do e-sklepu i zaproponuj swoją wizję oferty.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

koniec umowy 6 grudnia - brak interesującej oferty

Na dziś chyba nie ma zniżek na ceny telefonu.
Co najwyżej od wielkiego dzwonu są rabaty na abonament. Co się opłaca wybrać większą kwotę i mieć rabat.
Sugerowałbym bym kontakt z działem utrzymania - zadzwoń na *400 z komórki Orange i poproś o przełączenie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

koniec umowy 6 grudnia - brak interesującej oferty

@wiemar a ja w uzupełnieniu promuję połączenie z konsultantem przez Mój Orange - są dwa warunki. Jeden jak zakładam spełniasz - masz numer komórkowy Orange, drugi, wstępny - zainstalowanie aplikacji Mój Orange i zalogowanie się do niej danymi numeru (takie jak w profilu Orange) - pełne, nie skrócone!!! Wówczas w aplikacji masz u dolu ekranu ikonę - z dwoma możłiwymi kanałami  a) czat, b) rozmowa z doradcą ... tak zestawione połączenie jest darmowe... i możesz poprosić o kogoś od ofert.