Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet mobilny orange a internet w telewizorze

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

internet mobilny orange a internet w telewizorze

kabel ok bo na karcie play działa a wifi tv nie ma niestety ale to 3 minuty działa np leci film jest ok 3 minuty narpiew zatrzymuje się obraz a głos po około pół minuty po obrazie


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet mobilny orange a internet w telewizorze

...Piszemy o YouTube czy o jakiejś konkretnej stronce z filmami online w przeglądarce? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32360
  • 36395
  • 1368

internet mobilny orange a internet w telewizorze

Przez jaki apn się łączysz?

(jeśli używam trudnych słów mogę objaśnić w razie potrzeby)


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

internet mobilny orange a internet w telewizorze

apn w ruterze internet   a w tv jest bez różnicy czy to przeglądarka czy youtube


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet mobilny orange a internet w telewizorze

@czerny, problem wymaga głębszej analizy. Zachowanie karty sim/routera jest bardzo nietypowe. Jeśli nasunie się jakaś propozycja ewentualnego usunięcia problemu, napewno ktoś Ci coś doradzi. Cierpliwości.

 

@edit: Router masz z Orange, Plusa czy kupiony niezależnie? Jeszcze jedno...próbowałeś na innym porcie?

 

@edit2: Spróbuj uzupełnić DHCP routera, brama i adres routera,  wpisz DNS od dostawcy lub 8.8.8.8 i 8.8.4.4


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

internet mobilny orange a internet w telewizorze

Ja w tym przypadku spróbowałbym przywrócić ustawienia fabryczne na routerze, później skonfigurować z kartą Orange, a następnie w tv również przywrócić ustawienia fabryczne z odłączonym kablem od routera i na nowo połączyć. To tylko moja sugestia, ale wydaje mi się, że najprościej w tym przypadku będzie tak zrobić przy tak nietypowym zachowaniu i zobaczyć czy problem ustąpił. 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet mobilny orange a internet w telewizorze

@czerny, czy Twój problem jest rozwiązany? 

Jeżeli któryś z powyższych wpisów uważasz za pomocny w Twoim zgłoszeniu, proszę oznacz go jako rozwiązanie. Pomoże to w przyszłości osobom z podobnym problemem na szybsze znalezienie jego rozwiazania.

 

Pozdrawiam

Maciej