Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet mobilny - 2 zagadnienia

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

internet mobilny - 2 zagadnienia

Dobry,

Mam takie 2 pytanka. Co który dzień odnawia się mój limit danych (w moim przypadku 50 GB)? Czy jest to pierwszy dzień aktywacji, np. u mnie 25 lipca, i potem będzie co 25 każdego miesiąca?

 

Po wykorzystaniu limitu 50 GB i zakładając, że również przekroczę zapas 10 GB, prędkość spada < 1 mbps. Jak to wygląda w praktyce? Od 0 do 1 mbps trochę jednak jest tych kilobitów i pytanie czy są to prędkości modemowe lat 90-ych (56 kbps) czy coś może lepszego jak wczesne neostrady 128 lub 256 kbps?

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet mobilny - 2 zagadnienia

Tak, masz full. Taki bonus od firmy. Odnowienie jest zawsze pierwszego dnia okresu rozliczeniowego czyli będzie 6.08. Za ten okres do 5.08 zapłacisz proporcjonalną opłatę miesięczną.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

internet mobilny - 2 zagadnienia

U mnie prędkość w okolicach 1 Mb / s

 

Co który dzień, co 30-ty oczywiście 😄 Na swoim koncie masz napisane kiedy jest koniec okresu rozliczeniowego i tym samym kiedy kończy się stary miesiąc.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet mobilny - 2 zagadnienia

Co do okresu rozliczeniowego, zazwyczaj nie pokrywa się z datą aktywacji. Możesz to sprawdzić sam na mój Orange lub po kontakcie z BOK http://orange.pl/kontakt

Co do tzw lejka po wykorzystaniu pakietu, masz taki jak podany. W praktyce bywa to koło 80% ale to raczej wynika ze specyfiki usług mobilnych a nie dodatkowych ograniczeń.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

internet mobilny - 2 zagadnienia

Koniec okresu rozliczeniowego za 8 dni (5 sierpnia 2018)

 

To jest to? Czyli między aktywacją 25 lipca a końcem okresu (5 sierpnia) mam 50 GB do wykorzystania? Na 11 dni dali mi full 50 GB? Czy to jednak jest tak, że odnowienie limitu nastąpi dopiero 5 września?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet mobilny - 2 zagadnienia

Tak, masz full. Taki bonus od firmy. Odnowienie jest zawsze pierwszego dnia okresu rozliczeniowego czyli będzie 6.08. Za ten okres do 5.08 zapłacisz proporcjonalną opłatę miesięczną.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 73
  • 56
  • 0

internet mobilny - 2 zagadnienia

Dzięki.

Zatem jest fajnie.

Aha ok. 1 mbps po przekroczeniu pakietu też nie jest źle. Już na 700 kbps można oglądać YT 360p, więc nie ma tragedii

Dzięki wszystkim.