Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet domowy 4G


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

internet domowy 4G

► Temat został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, 

 

od dzisiaj korzystam z internetu mobilnego i urządzenia B315LTE.  Zasięg max i świeci się błękitna lampka, a max prędkość pobierania to ok 2MB\s. Z mojej strony wydaje się wszystko być ok. Co może być problemem? 

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

internet domowy 4G

A w panelu routera widać z jakim zakresem się łączysz? Jak mierzysz prędkości? Daleko masz nadajnik?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

internet domowy 4G

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale w panelu główny jest orange LTE 4na 5kresek zasiegu. Na urządzeniu są 3 kreski. Do nadajnika ok2km.

Kiedyś z innym operatorem miałem podobny problem, nie chciało mi się połączyć z LTE. Zrobili reset numer i pomogło. Tylko tutaj mi łapie lte także reset pewnie nie pomoże?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

internet domowy 4G

prędkość zmierzyłem jakimś speed testem, link znalazłem na orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

internet domowy 4G

2km to sporo. Spróbuj ustawić router bliżej okna czy w innych miejscach pomieszczenia.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

internet domowy 4G

Prędkość którą osiągasz to 2MB/s, czy 2Mb/s? Różnica w pisaniu niewielka, ale znacząca.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

internet domowy 4G

mam przy oknie, zasięg jest ok. Jutro mogę pojechać pod nadajnik i przetestować. 

max co osiągnąłem to 3MB\s tak mi wyświetlają wszystkie aplikacje. 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

internet domowy 4G

Przy 3MB/s to by wychodziło 24 mega bity na sekundę. Także całkiem w porządku. Zrób może na stronie www.speedtest.pl pomiar.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

internet domowy 4G

[URL=http://www.speedtest.pl/][IMG]http://www.speedtest.pl/test/187106632[/IMG][/URL]

 

w plusie ostatnio miałem między 6-9MB/s tylko oni znowu oszukują z Lte nielimitowany...a Orange to ponoć lider jeśli chodzi o lte także moim zdaniem 3MB/s to mało. 

Anonim

Nie dotyczy

internet domowy 4G

@bierka  to raczej w Orange więcej nie będzie. 

Bez tytułu2.png