Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Faktura po urlopie w Gruzji


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Faktura po urlopie w Gruzji

Witam. Wróciłem właśnie z urlopu w Gruzji. Przez przypadek skorzystałem z internetu (abonament komórkowy) za zużyte 73kB mam naliczone 99,82zł, skąd taka kwota skoro 1MB w 5 strefie to koszt 44,46zł (taką informacje dostałem sms)? 

Pozdrawiam

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Faktura po urlopie w Gruzji

A możesz pokazać fragment faktury z tymi opłatami? (Oczywiście bez danych osobowych)

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Faktura po urlopie w Gruzji

@sardyn16Jak sprawdzasz użycie ?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Faktura po urlopie w Gruzji

Na fakturze elektronicznej mam tylko rozliczenie usług mobilnych: Usługi mobilne - Faktura nr i kwota


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Faktura po urlopie w Gruzji

A na kolejnych stronach pdf nie ma nic? Jak nie ma, to zapytaj na czacie co i jak http://orange.pl/kontakt

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Faktura po urlopie w Gruzji

Zużycie sprawdziłem w aplikacji Mój Orange, szczegółowy wykaz połączeń. Załączam screena


Screenshot_2018-09-18-21-56-33.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Faktura po urlopie w Gruzji

A nie masz jakiejś starej taryfy roamingowej? Te sesje wyżej też są źle policzone. To już podpytaj na czacie skąd takie opłaty.

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Faktura po urlopie w Gruzji

A jaką masz taryfikacje? W Polsce najmniejszą masz 100kb w części taryf wiec na bilingu jeśli np to tylko messenger łączy się z serwerem i pobiera w 1 sesji 2kb to i tak na fakturze jest minimalna ilość 100 kb

Przy pomiarach licznikiem telefonu a fakturą tworzy to rozbieżności. Przy 1 konkretnej sesji nie odczuwa  się ale przy wielu małych już tak.