Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dobranie telefonu, kara za zerwanie umowy


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dobranie telefonu, kara za zerwanie umowy

Witam serdecznie. Właśnie skończyła mi się umowa. Za abonament mam płacić teraz 90 zł miesięcznie po spłaceniu telefonu (!!!) Nie chce mieć jednego telefonu 4 lata.. Ale niestety telefon chce wziasc dopiero za jakieś 3-6 miesięcy.. Nie chce płacić 90 zł za coś co mogę mieć za  40 zł za bezlimita + 5GB (+5GB za przedłużenie).. 50 złotych miesięcznie mniej.. Ale umowa na dwa lata a dowiedziałem się że nie można potem jej zmienić aktualizować i dobrać telefon.. A kara za zerwanie umowy pewnie ogromna.. Da się to jakoś rozwiązać? Czy muszę albo teraz przedłużyć z telefonem albo czekać na niego dwa lata albo płacić pewnie ogromna karę za zerwanie umowy...i podpisanie następnej...

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Dobranie telefonu, kara za zerwanie umowy

Możesz przedłużyć bez telefonu teraz, a aparat dobrać sobie w ramach promocji "telefony bez umowy na raty" jak będziesz chciał nowe urządzenie. Jest to promocja dzięki której jeśli posiadasz abonament w Orange możesz w każdej chwili zakupić nowy aparat bez konieczności podpisywania nowej umowy. Telefon jest na 20 rat, 0zł na start.