Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Ewidetnie lejek nie działa tak jak należałoby się spodziewać:

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Sceptycznie pochodzę to wszelkich skryptów, zawsze mogą przy pewnych danych dziać nie tak jak złożono z różnych powodów. Trzeba to wykorzystać a nie tylko tracić - to tak a propos ukrytego bonusu startowego.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Może z 1Gb (masz screena). Internet jest bo jest. Korzystanie z niego to porażka i nieporozumienie. 

Na codzień pracuje na mobilnym od T-mobile i nie ma takich cyrków.

 

Anonim

Nie dotyczy

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

@Osz  rozumie twoje rozgoryczenie, ale Operator nie gwarantuje maksymalnej prędkości Internetu Mobilnego, Klient Biznesowy ma i tak lepiej bo te GB są pokażne 999, normalny klient musiał by zapłacić sporo kasy za tyle GB, ja nie widzę w tym lejku technicznym oszustwa, nadajniki BTS mają ograniczoną wydajność, wszyscy mają prawo do korzystania z LTE i Internetu Mobilnego, nie tylko klienci Biznesowi, skoro jest Firma to można kilka kart sim wrzucić w koszta, tak na koniec, łapie lejek nie tylko w Orange, ale mam kilka kart sim, różnych Operatorów, jakoś sobie radzę, jak oferta jest nie taka jak @Osz  oczekujesz, to podejmij stosowne kroki. Powodzenia Życzę 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Edit.Nie zawsze w aplikacji widać wykorzystanie w strefie biurowej na bieżąco ale w przeglądarce po zalogowaniu zwykle jest lepsze info.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Mi wystarcza jedna od T-mobile i nie ma takich cyrków, że wszyscy inni mają 150Mbps, a ja na karcie Orange 2-3Mbps lub w ogóle.

 

A tym co polecają 5 kart od Orange i je zmieniać polecam zastanowić się nad tym co piszą. Czyli z jednej nie można wygenerować 20gb ale z 5 już tak i nadajnik nie będzie przeciążony ? Śmiech na sali.

 

Albo pracujecie dla Orange, albo sami nie wierzycie w to co piszecie.

 

Po to jest oferta 999Gb, aby móc wykorzystać te 999Gb a nie 100Mb i czekać 5min na włączenie się strony, nie mówiąc o pobraniu załącznika lub odtworzeniu materiału video w wysokiej rozdzielczości.

 

Z chęcią zobaczę screena komu udało się wykorzystać chociaż połowe pakietu w okresie rozloczeniowym z super prędkością LTE.

 

Dzisiaj 3 dzień z lejkiem 24h/7, pomimo praktycznie jej nie używania (jedynie do speedtestów, aby pokazać Wam super internet LTE od Orange 999Gb)

 

Pozdro.


20190707_103350.jpg
Anonim

Nie dotyczy

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

@Osz  jeśli generujesz ruch na poziomie 30GB dziennie lub lepiej, to potem łapiesz lejek to chyba nie dziwne, chyba nie liczysz że za to co płacisz w 100% wykorzystasz pakiet, to u żadnego Operatora w takim wymiarze 999GB nie realne, Play czy Plus dopiero by cię zniechęciły, T-Mobile ma trochę lepiej, ale 999GB tam nie ma dla Biznesu, no chyba że dla Korporacji to wtedy nawet więcej, drobny Biznes nie nie gratka dla Operatora, mała skala zysku, nie pisz że wykorzystałeś 100MB i zaraz złapałeś lejek, bo to jakiś żart lub błąd, zgłoszenie zrób jak tak jest faktycznie, tak na koniec, spokojnie koło 1/2 z tego 999GB da się wykorzystać, ale trzeba z umiarem z GB korzystać, nie tak by ciągnąć GB dziennie ile się da, ale co będę pisać, wiesz lepiej 😉

Anonim

Nie dotyczy

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Na obrazku gdzie jest prędkość 154 to widać, że jest LTE, natomiast na innych to LTE nie widać. 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

@Anonim  W dużych miastach jest tak, że spokojnie wykorzystasz z 800 GB, a nawet z 900 GB. Już tłumacze dlaczego: Możliwe jest, że @Osz łapie bardzo szybko lejek. Moja znajoma miała z tym problem 2 lata temu. Sytuacja wyglądała tak, że Orange postawiło nadajnik pomiędzy jedną wsią a drugą wsią ( w pierwszej wsi działa od dawna lokalny operator, który wprowadził światłowody, a w drugiej większość ludzi miała mobilny od tego lokalnego operatora, światłowody miały być za jakiś czas), ponieważ t-mobile, orange, plus internet to działał na H+ tylko jakiś 1-3 mbps. Moja znajoma przeszła na ofertę mobilnego od orange. Jak się potem okazało po kilkukrotnej rozmowie na infolinii ciągle była defektowana jako heavy user, ponieważ tak jak miły pan wytłumaczył: "W dniu wczorajszym w okresie wybranych 3 godzin przeszło 12 GB danych a 4 GB to były pani dane" ( czyli jakiś 33 % nadajnika wykorzystała) "Pomimo tego, że pasmo było małe, ale udział procentowy pani zużycia był duży, dlatego system założył ograniczenie". Potem udało się jej to zmienic, że już nie dostawała lejka. Pan z infolinij także powiedział, że jakby korzystała z tego w większym miesicie, gdzie w ciągu 3h nadajnik przesyła po 200-300 Gb taka sytuacja nie miałaby miejsca.

Anonim

Nie dotyczy

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

@WabolMonster  dobrze piszesz 😉 Ale @Osz nie podaje zużycia GB z danego dnia, tam szczegółowo na portalu www Mój Orange jest, można z tygodnia wrzucić, to co w aplikacji to nieświeże dane, oszczędnie operuje informacjami, zresztą co tu dużo pisać, tu mało kto porady szuka, ponarzeka i pokrzyczy na Orange, czasem user NO też swoje zbierze, zniknie szybko jak się pojawił.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 11
  • 0
  • 0

internet dla firm 999gb a lejek techniczny

Powiedzcie mi jakich informacji jeszcze potrzebujecie ?

Internet nie używany od tygodnia a sytuacja dalej taka sama.

 

Na pozostałych numerach w tym samym miejscu, na tym samym urządzeniu LTE+ ponad 140Mmps. Dalej twierdzicie, że mam kupić 5 usług Orange 999Gb, żeby nie mieć internatu na każdym z osobna ?

 

Śmiech na sali. Mam tak od samego początku umowy, czy używam te 2-3Mbps czy też nie. Godzina też nie ważna. Orange twierdzi, że lejek się należy bo używam za dużo internetu. Kiedy się pytam ? Jednego dnia w cyklu rozliczeniowym i później lejek na miesiąc ? Żart i oszustwo. Inaczej tego nazwać nie można.

 

 


20190713_130844.jpg