Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 31
  • 0

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

Dzień dobry

 

Jakiś czas temu przedłużyłem umowę Abonament na Firmę i dobrałem do tego telefon.

Wszystko zostało zatwierdzone online i opłata wstępna zrealizowana.

 

Przez pierwsze kilka dni w aplikacji mój orange nie byłem w stanie sprawdzić statusu zamówienia ze względu na błąd. To samo działo się na infolinii oraz w salonie firmowym w Wola Parku w Warszawie.

 

W końcu nastał ten dzień, ze dostałem SMS, że telefon oczekuje na odbiór. Niestety w salonie nie chcą mi wydać telefonu ze względu na to, że w systemie brakuje pliku PDF do wydrukowania, żeby podpisać odbiór urządzenia w salonie.

Salon oraz infolinia wyszła z "genialną" inicjatywą aby anulować umowę, poczekać dwa tygodnie, ubiegać się o zwrot pieniędzy, a na koniec liczyć na to, że ten telefon akurat będzie i w takiej dobrej ofercie.

 

ŻENADA!!! Już pomijam fakt, że ze względu na przedłużenie umowy i wcześniejszą cesję, została dezaktywowana karta e-sim w apple watch i muszę z tym czekać, aż dobiorę urządzenie.

 

Wychodzi na to, że orange skorzystało ze mnie jako darmowego kredytu na krótki czas. 

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14031
  • 57721
  • 696

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@kobier jeśli to szablonowy plik bez żadnych pobieranych z systemu, można wypełnić ręcznie. Nie wierzę, że nikt nie ma takiego pliku defaultowego. 

Jeśli to plik dedykowany zgłoś reklamację 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 31
  • 0

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@agat13  reklamacja też już poszła, niestety musi on być wygenerowany z systemu, niezależnie od tego co zawiera nic innego podpisać nie mogą ze mną podobno


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14031
  • 57721
  • 696

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@kobier  ciekawe, skoro wszystko poszło, łącznie z płatnością błąd systemowy można zawsze naprawić ..w czym problem? Może niech sprawdzą bjeszcze raz, bo gdzie głupiego odznaczenia elementu procesu nie zrobili i dalej nie przechodzi...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13167
  • 2

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@kobier , to określenie "jakiś czas temu" niewiele wnosi do tego, by to samopomocowe  forum mogło Ci rozwiązać Twój problem. Sklep internetowy i załatwiane tam online umowy mają zawsze te same kanały do kontaktu. Salon jest tylko wykonawcą umowy i jeżeli na infolinii nie wskórałeś nic, to jest jeszcze czat i reklamacja do Skierniewic. Niemożliwe może być czasem banalnie rozwiązać kłopoty z realizacją umowy. Jak poczytasz regulamin świadczenia usług multimedialnych, to przekonasz się, że Orange wywiąże się z zawartej umowy, jeżeli wszystkie okoliczności umowy na odległość przedstawisz sensownie. Także z możliwością odsłuchania nagrania z rozmowy, gdyby takowa się odbyła. Szkopuł w tym, że systemy nie zawsze są synchroniczne, ale nadzieja umiera ostatnia, o ile nie dałeś się skusić na karkołomną propozycję przedstawioną w celu zakończenia umowy.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 31
  • 0

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@bronzub na anulowanie umowy się nie zgodziłem 🙂

 

Umowa zawarta niedawno, bo 20 kwietnia tylko, aczkolwiek telefon jest już do odbioru w salonie.

Właśnie szukam rozwiązania (może ktoś miał taką sytuację) jak w takiej sytuacji to przejść skoro w Orange twierdzą, że się nie da inaczej niż anulować. Najgorszym problemem jest to, że dodatkowo trzeba będzie czekać po prostu zanim będzie można podpisać nową umowę.

 

Numer IMEI urządzenia również mam już przypisany, czy naprawdę, nie można w tym przypadku stworzyć osobnego formularza protokołu odbioru urządzenia z salonu ?!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1628
  • 13167
  • 2

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@kobier , a więc jesteś na dobrej ścieżce rozwiązania swojego problemu. Dobrze, że nie dałeś się zwieść. Jakby co, to na czacie jest najłatwiej rozwiązać dylematy. Przynajmniej ja mam takie odczucie, gdy miałem problemy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2099
  • 5881
  • 196

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

Ściema salonu. Masz numer reklamacji ? Czy tylko powiedzieli, że zrobią reklamację. Jeśli nie masz to dzwoń na infolinię i żądaj przyjęcia reklamacji. Niech skontaktują się z kierownikiem salonu w celu wyjaśnienia.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 31
  • 0

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@Arti_Kn_Pl  Mam i numer zamówienia, numer IMEI urządzenia 😄 , mam numer reklamacji, dzwonię po BOK, piszę na FB i coś czuję, że bez odwiedzin w siedzibie ORANGE się nie obejdzie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14031
  • 57721
  • 696

iPhone 14 pro max, opłacony, eumowa podpisana, salon nie chce wydać!!! PILNE

@kobier Od salonu masz niedaleko 🙂