Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

abonament a dokumenty

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

abonament a dokumenty

jako drugi dokument wybrałam potwierdzenie płatności fakltury 

Spłacam telefon na raty w Santanderze. Nie przychodzą mi rachunki a w banku otrzymałam jedeynie harmonogram spłat - ile zapłaciłam , ile jeszcze zostało do zapłacenia , to że nie zalegam z ratami i moje dane osobowe . 

Potwierdzenie płatności - wydrukowane potwierdzenia przelewów na w/w umowe ( numer umowy ten sam co na harmonogramie) , te same dane osobowe co na harmonogramie . 

 

 

czy to wystarczy ? kurier to przyjmie  ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

abonament a dokumenty

A nie masz ostatniego zapłaconego rachunku za prąd, gaz, czynsz, telefon abonamentowy ? Takie potwierdzenie może nie przejść.

 

Przed przyjazdem kuriera przygotuj poniższe dokumenty:

1. dowód osobisty do przedstawienia kurierowi

2. dodatkowo jeden z poniższych dokumentów (kopie lub oryginał), którą będziesz musiał przekazać kurierowi:

  • rachunek za czynsz / odcinek z książeczki czynszowej
  • rachunek / faktura albo odcinek (z książeczki opłat) potwierdzający stałe opłaty za energie elektryczna
  • rachunek / faktura albo odcinek (z książeczki opłat) potwierdzający stałe opłaty za gaz
  • rachunek / faktura za telefon stacjonarny lub komórkowy
  • rachunek / faktura za TV kablowa lub cyfrowa
  • rachunek / faktura za internet
  • wyciąg bankowy (koniecznie z logo banku lub pieczątka banku i podpisem pracownika banku)
  • potwierdzenie przelewu (koniecznie z logo banku lub pieczątka banku i podpisem pracownika banku)
  • kopia ważnej legitymacji emeryta/rencisty
  • kopia ważnej legitymacji studenckiej
  • oryginał zaświadczenia o zatrudnieniu nie starszy niż 1 miesiąc

Rachunek / wyciąg / potwierdzenie przelewu nie może być starsze niż 3 m-ce oraz musi zawierać Twoje dane (imię, nazwisko i adres).

Potwierdzenie przelewu musi dodatkowo zawierać:

  • dane nadawcy przelewu wraz z numerem rachunku bankowego nadawcy, nazwę banku
  • dane odbiorcy przelewu wraz z numerem rachunku bankowego odbiorcy, nazwę banku
  • kwotę przelewu
  • tytuł przelewu - z zaznaczeniem, że jest to opłata za prąd, gaz, czynsz, telefon, TV kablową/cyfrową lub internet (operacja wychodząca) - potwierdzenie innych operacji nie będzie honorowane
  • datę przelewu (datę księgowania, realizacji)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

abonament a dokumenty

A nie masz ostatniego zapłaconego rachunku za prąd, gaz, czynsz, telefon abonamentowy ? Takie potwierdzenie może nie przejść.

 

Przed przyjazdem kuriera przygotuj poniższe dokumenty:

1. dowód osobisty do przedstawienia kurierowi

2. dodatkowo jeden z poniższych dokumentów (kopie lub oryginał), którą będziesz musiał przekazać kurierowi:

  • rachunek za czynsz / odcinek z książeczki czynszowej
  • rachunek / faktura albo odcinek (z książeczki opłat) potwierdzający stałe opłaty za energie elektryczna
  • rachunek / faktura albo odcinek (z książeczki opłat) potwierdzający stałe opłaty za gaz
  • rachunek / faktura za telefon stacjonarny lub komórkowy
  • rachunek / faktura za TV kablowa lub cyfrowa
  • rachunek / faktura za internet
  • wyciąg bankowy (koniecznie z logo banku lub pieczątka banku i podpisem pracownika banku)
  • potwierdzenie przelewu (koniecznie z logo banku lub pieczątka banku i podpisem pracownika banku)
  • kopia ważnej legitymacji emeryta/rencisty
  • kopia ważnej legitymacji studenckiej
  • oryginał zaświadczenia o zatrudnieniu nie starszy niż 1 miesiąc

Rachunek / wyciąg / potwierdzenie przelewu nie może być starsze niż 3 m-ce oraz musi zawierać Twoje dane (imię, nazwisko i adres).

Potwierdzenie przelewu musi dodatkowo zawierać:

  • dane nadawcy przelewu wraz z numerem rachunku bankowego nadawcy, nazwę banku
  • dane odbiorcy przelewu wraz z numerem rachunku bankowego odbiorcy, nazwę banku
  • kwotę przelewu
  • tytuł przelewu - z zaznaczeniem, że jest to opłata za prąd, gaz, czynsz, telefon, TV kablową/cyfrową lub internet (operacja wychodząca) - potwierdzenie innych operacji nie będzie honorowane
  • datę przelewu (datę księgowania, realizacji)

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

abonament a dokumenty

opłacam również wynajem mieszkania (czynsz) i rachunki ale są one na właściciela mieszkania , nie na moje dane .

Rozumiem ,że potwierdzenie przelewu ( nie starsze niż 3 miesiące ) wydrukowane z konta internetowego zawierające logo banku i moje dane nie będzie wystarczające? W tytule wpisywany jest nr umowy ratalnej którą aktualnie spłacam ( ten sam numer jest wpisany na harmonogram spłat ) .

 

Chyba , że może być potwierdzenie przelewu np do spółdzielni za czynsz (rachunek przychodzi na adres taki jak w umowie z Orange natomniast jest na dane osobowe właściciela mieszkania

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5436
  • 183

abonament a dokumenty

Masz konto bankowe więc:
wyciąg bankowy (koniecznie z logo banku lub pieczątka banku i podpisem pracownika banku)

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

abonament a dokumenty

Hej @Marta271 udało się bez komplikacji podpisać umowę i wszystko jest ok ? Jak znajdziesz chwilę by tu zaglądnąć, a któraś z wypowiedzi naszych użytkowników pomogło/przyczyniła się do rozjaśnienia sprawy, to gorąca prośba aby ją oznaczyć według uznania - jako rozwiązanie 🙂

Pozdrawiam.