Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zyxel LTE5398-M904 i odnawianie dzierżawy IP w DHCP z BTS


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13960
  • 57424
  • 692

Zyxel LTE5398-M904 i odnawianie dzierżawy IP w DHCP z BTS

@noob567  w ocenie problemu nie można opierać się tylko na informacjach ogólnych. Liczą się tylko testy...

Jeśli coś jest na linii nadajnik- modem, to czemu nie ustalić, który element stwarza problemy? Ja bym do tego dążył 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Zyxel LTE5398-M904 i odnawianie dzierżawy IP w DHCP z BTS

Opieram się na tym, na czym mogę. Jak pisałem powyżej, nie jestem w stanie użyczyć komukolwiek innemu gdziekolwiek indziej tego routera - bazuję zatem na opiniach innych osób, u których ten sam model działa ok.

 

Staram się ustalić co jest na linii modem-nadajnik, właśnie poprzez otworzenie tego wątku, ale i po tym, jak dowiedziałem się, że technicy Orange nie udzielają się, jest zgłoszenie techniczne u Orange w tej chwili. Prawdopodobnie i tak nikt niczego nie wymyśli, ale niech próbują...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2235
  • 12538
  • 57

Zyxel LTE5398-M904 i odnawianie dzierżawy IP w DHCP z BTS

@noob567  przecież tam na forum pisali, że i w T-Mobile traci sesje, tak jak w Orange, bubel od zyxel i tyle, wsparcie producenta nękaj, Orange wątpię by miało wpływ na te problemy, modem bym sprzedał i kupił coś lepszego, co do opinii w necie, można pisać cokolwiek i nie da się tego zweryfikować 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 20
  • 0

Zyxel LTE5398-M904 i odnawianie dzierżawy IP w DHCP z BTS

Ja nigdzie nie napisałem, że to tylko w Orange. Mówię tylko, że reasumując to wszystko, biorąc pod uwagę, że testowałem 4 różne egzemplarze, oraz to że wiele osób tego problemu nie ma, można PRZYPUSZCZAĆ, że nie współgra dany BTS z modemem/routerem. Owszem, w internecie można wszystko napisać, tylko po co ktoś miałby pisać, że on nie ma tego problemu, gdyby go miał - na forum technicznym, to w sumie nie wiem.

 

Co do routera to tak, planuję zostawić ten, o którym napisałem że działa poprawnie, tj. ZTE MF289F, niemniej jego interfejs jest dużo bardziej amatorski i kiepski. Jeśli znasz alternatywę odrobinę droższą a lepszą (może być 5G), która również umie dobrze współpracować z anteną zewnętrzną, chętnie sprawdzę.