Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Znika zasieg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 1

Znika zasieg

Witam, od jakiegos czasu nie mam zasiegu w domu, jedynie przy oknie, na zewnatrz zasieg ok a w domu nie ma, kilka razy zglaszalem to do Orange i otrzymalem odpowiedz ze jakies urzadzenia na zewnatrz zaklocaja sygnal ale nie wiedza jakie i mam czekac. Jakies pomysly? Z gory dziekuje.
19 ODPOW. 19
Anonim

Nie dotyczy

Znika zasieg

@Luk149Możesz przełączyć się na 2/3G jak masz załączone LTE Orange nie gwarantuje zasięgu w budynku.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 1

Znika zasieg

Mam ustawione 2g z tym ze nic to nie daje.
Anonim

Nie dotyczy

Znika zasieg

@Luk149Jedyne co możesz zrobić to masz tu  Ekstra Sygnal


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 1

Znika zasieg

Nie slyszalem o tym wczesniej, z tym, ze jaka mam pewnosc ze zadziala? Wczesniej nie bylo takich problemow i dzialalo, lacznie mamy kilka tel w Orange i nie ma zasiegu, a co ciekawe czasem telefony pokazuja ze jest zasieg a nie da sie ani dodzwonic ani dzwonic.
Anonim

Nie dotyczy

Znika zasieg

@Luk149Oczywiście że działa ale przeglądając jakie są koszty to na pewno się nie opłaca. A co ci odpisują jak zgłasza problem zasięgiem ?  

Jeszcze poczytaj tutaj


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Znika zasieg

Jeśli są zakłócenia, to warto podpytać skąd.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 1

Znika zasieg

Otrzymuje odpowiedz, ze wystepuja jakies zaklocenia w sygnale ale nie wiedza czym spowodowane.
Anonim

Nie dotyczy

Znika zasieg

@Luk149Może jakbyś zrobił test jak zakup startera innej sieci i sprawdził jak się zachowuje czy też nie będzie zasięgu w domu? Jeszcze jedno a jak jest przy oknie jak wystawisz telefon ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 1

Znika zasieg

Inne sieci dzialaja bez problemu, jak jak wyjde z tel na dwor to chwila i zasieg wraca.