Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Witam,sprawa jest następująca chciałbym zmienić typ NAT 3 na NAT 2 ponieważ w potyczkach sieciowych grając ze znajomymi mam ograniczony NAT i uniemożliwa granie z nimi,nie wiem jak się za to wziąć a nie chcę nic popsuć.

Router to Huawei B315s-22 LTE

Można to zrobić osobiście odblokowując porty czy mogą to zrobić przez kontakt Orange?

Pozdrawiam.

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Jaki masz internet? Na firmę?
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

@Krieger616Zobacz co znalazłem w sieci na temat NAT3 na NAT2 do PS4 http://masher.pl/poradniki/jak-zmienic-typ-nat-ps4-poradnik/


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Mam taki internet Orange Love 4G mobilny jeśli dobrze mówię,żadna firma.

 

Dzięki za poradnik myślę że spróbuję to jutro zrobić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Nie wiem czy poradnik uda się wykonać bez punkty dostępowego vpn. Niestety nie wiem czy można go włączyć na Orange Love 4G. A kiedyś w starszych ofertach można go było włączyć (o ile) na płatnej infolinii Orange Expert *900 (coś koło 2 zł za min).

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Witam,przepraszam że tak długo czekaliście ale nie miałem zbytnio czasu.

Tak więc zrobiłem tak jak na poradniku ale nie mam pojęcia czy to tak ma wyglądać bo nadal mam NAT 3 kompletnie nie znam się na tym.

Dodaję załącznik


porty.png

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Ogólnie to routowalny IP jest dodatkowo płatny i możliwy do włączenia tylko dla klientów biznesowych (aka. "na firmę") dlatego było pytanie czy masz usługę na firmę. Orange nazwało sobie routowalny IP profilem VPN. Skontaktuj się z Orange i zapytaj czy jest możliwośc włączenia tego u Ciebie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 0

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

To pozostaję kontakt z Orange ale wątpie czy to pomoże,jak odblokowałem porty teraz wiem o co chodzi.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

wystarczy zadzwonić do biura obsługi i uruchomić usługę VPN (5 zeta na miesąc).Reset routera i to wszystko. 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Zmiana typu NAT 3 na NAT 2

Nie w każdym modelu parametry same się ustawią.