Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana taryfy w abonamencie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy w abonamencie

Interesuje mnie informacja czy mając oferte na intnernet swiatlowod, telewizje i stacjonarny płacąc 100zł miesiecznie (minąl rok umowy) na jaką ofertę mogę zamienic ten abonament. Interesuje mnie abonament komórkowy + jakis dobry telefon i pytanie jeżeli uda się na cos takiego zamienic to czy okres umowy mi się wydłuży czy nie

10 ODPOW. 10

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Zmiana taryfy w abonamencie

Możesz zmienić na Orange Love. Abonament za 4 usług, tj. telefon komórkowy, internet, telewizja, telefon stacjonarny jest od 99,99zł. Do tego możesz dobrać telefon. Okres umowy na 24 miesiące. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy w abonamencie

dzięki za szybką odpowiedź ale nie o to pytałem, nie potrzebuje internetu ani telewizji już więcej. Chce zmienic na abonament na SAM abonament komórkowy i dobrać sobie do tego telefon. Druga kwestia którą poruszyłem to czy przy takiej zamianie abonamentu moja umowa się wydłuży do 24 miesięcy czy to pozostanie bez zmian i będę zobowiązany jeszcze przez rok. Proszę o precyzyjne odpowiedzi a nie copy/paste

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana taryfy w abonamencie

Na temat przedłużenia umowy masz  tutaj ale sama zmiana oferty na abonament telefon komórkowy chyba nie wchodzi w grę.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Zmiana taryfy w abonamencie

To co już posiadasz możesz połączyć w Orange Love, nie dobierać nowych usług stacjonarnych. Wtedy wszystko razem będziesz miał w tej ofercie za 99,99zł. Wtedy wychodzi najtaniej. Jeżeli jesteś zainteresowany samą ofertą na telefon, to znajdziesz ją tutaj: https://www.orange.pl/abonament-komorkowy?offerType=VOICE&loyalty=24&processType=ACTIVATION Sprecyzuj, czy telefon komórkowy już masz w abonamencie i do kiedy jest, czy pytasz o usług stacjonarne na temat przedłużenia o kolejne 24 miesiące? Ponieważ z tego co rozumiem z pierwszego postu, to masz tylko trzy usługi stacjonarne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32495
  • 37054
  • 1374

Zmiana taryfy w abonamencie

Są różne opcje. Skontaktuj się ze sprzedawcą to sprawdzi od zaplecza. Na stronie www możesz dobrać sam telefon na raty na 20 miesięcy. Umowa zostaje bez zmian.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy w abonamencie

Właśnie kończy mi się umowa w Play na abonament komórkowy i nie chce przenosić numeru do orange chce nowy. W orange skorzystałem z promocji dla rezydentów światłowodu (jako pierwsza osoba z klatki założyłem światłowód) i w ramach mojego abonamentu mam telewizję światłowód i telefon stacjonarny. Abonament na jaki się zadeklarowałem to 100 zł miesięcznie. Umowa trwać będzie jeszcze przez 13 miesięcy. Z takiej racji, że zmieniłem miejsce zamieszkania i będę pracował większość czasu w delegacjach internet i telewizja jest mi po prostu zbędna i zastanawiam się jakie rozwiązanie będzie dla mnie najbardziej korzystne. Zależało by mi po prostu na telefonie komórkowym w abonamencie jak rozumiem muszę płacić conajmniej tyle co zadeklarowałem rok temu czyli 100zł miesięcznie i to jest ok zgadzam się z tym tylko teraz pytanie czy i jaki telefon mogę do tego dobrać i czy taka zmiana wydłuży moją umowę jako jej przedłużenie czy mogę po prostu zmienić taryfę bez jej przedłużania. 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana taryfy w abonamencie

@AmadeuuszW Play też możesz więżąc sam telefon bez umowy na raty.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy w abonamencie

Przecież ja już mam abonament i nie chce nowego ani samych rat za telefon. Jak bym chciał telefon na raty to bym poszedł do EURO RTV a nie pisał tutaj o co mi chodzi. przeczytaj jeszcze raz mój ostatni komentarz i odpowiedz jeżeli znasz odpowiedź na moje pytanie. 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Zmiana taryfy w abonamencie

https://www.orange.pl/love/konfigurator - korzystając z tego konfiguratora możesz do posiadanych przez Ciebie usług stacjonarnych, przenieść numer do Orange i połączyć w pakiet Orange Love. Wtedy umowa na wszystkie usługi przedłuży Ci się na 24 miesiące. Natomiast cena za usługi to od 99,99zł + raty za wybrany telefon.

 

https://www.orange.pl/abonament-komorkowy?offerType=VOICE&loyalty=24&processType=ACTIVATION - jeżeli jednak chcesz skorzystać z samego abonamentu, bez przedłużania usług stacjonarnych, to wybierz ten link. Zyskasz 3 miesiące bez abonamentu za przeniesienie numeru. Pozostałe opcje dobierz według upodobań.