Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.

Witam serdecznie, moje pytanie dotyczy zmiany oferty podczas trwania umowy. Mianowicie sytuacja wygląda tak. 

 

Osoba 1: Abonament z dwoma numerami, jeden stacjonarny drugi komórkowy z taryfą Smart Plan LTE.
Rok temu był wzięty telefon, do spłaty zostało 100 zł także można by to spłacić od razu. Do końca umowy zostało 320 dni.

 

Osoba 2: Oferta na kartę Orange YES. Było to brane z jakimś tam telefonem za 19 zł i na umowie jest napisane, że jest to umowa na 24 miesiące ale na koncie orange nie ma żadnej wzmianki kiedy umowa się kończy.

No i Ja ale ja nie jestem uwiązany żadną umową i po prostu chce przenieść numer.

Przechodząc do sedna. Bardzo zainteresowała mnie rodzinna oferta Orange, mianowicie to:
2017-09-22 22_32_30-Chcę nowy numer z telefonem _ Oferta na abonament _ Orange Polska.jpg
Miałbym w planie dobrać do tego Xboxa One S i wtedy całość wychodzi 105 zł miesięcznie plus jakaś tam opłata aktywacyjna 49 zł ale to nie istotne.

 

Pytanie polega na tym, czy istnieje jakakolwiek możliwość przeniesienia tych dwóch numerów (w sumie trzech razem z moim ale akurat jak już wspomniałem to nie problem bo nie mam żadnej umowy) pod tą jedną taryfę pomimo trwania umów? Jest sens w ogóle iść do salonu i zajmować Panią czas bo i tak czekałyby na mnie ogromne karty za zerwanie tych umów? Czy w ogóle to podchodzi pod zerwanie czy raczej zmianę taryfy i jest to traktowane jakoś bardziej ulgowo?

Proszę o pomoc, pozdrawiam 

 

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.

Tu najlepiej zadać pytanie na BOK lub podejść do salonu. Na pewno w ofercie wspólnej nie podepniesz wprost telefonu stacjonarnego (bez tzw Funpacka).

Co do obecnej komórki na abonament. To też indywidualnie. Po części niektóre migracje na numer główny zostały wycofane pod koniec sierpnia. Może nowa oferta będzie lepsza?

Co do numeru w Orange One, to masz tzw. Zetafona (na www nie widać końca, w razie wu mogę poszukać komendy SMS). Tam przejście na abonament możliwe jest po połowie umowy, ale też nie zawsze możliwe.

Na BOK lub w salonie uzyskasz indywidualne informacje.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.


Piotrekk85 napisał(-a):
Tu najlepiej zadać pytanie na BOK lub podejść do salonu. Na pewno w ofercie wspólnej nie podepniesz wprost telefonu stacjonarnego (bez tzw Funpacka).

Co do obecnej komórki na abonament. To też indywidualnie. Po części niektóre migracje na numer główny zostały wycofane pod koniec sierpnia. Może nowa oferta będzie lepsza?

Co do numeru w Orange One, to masz tzw. Zetafona (na www nie widać końca, w razie wu mogę poszukać komendy SMS). Tam przejście na abonament możliwe jest po połowie umowy, ale też nie zawsze możliwe.

Na BOK lub w salonie uzyskasz indywidualne informacje.

Co rozumiesz przez migrację na numer główny?
Jeżeli chodzi o tego Zetafona to minęła ponad połowa umowy, około 13 miesięcy z 24.

W takim razie muszę udać się do salonu Orange i zapytać indywidualnie. Oby udało się to zrobić bo oferta jest naprawdę fajna. Myślisz, że wzięcie ze sobą umów wystarczy żeby Pani z obsługi dokładnie zorientowały się w sytuacji czy muszę przygotować coś więcej?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.

Oferta rodzinna polega na podpisaniu na jeden numer umowy na plan Smart Plan LTE Główny. Na pozostałe numery podpisujesz umowy na Smart Plan LTE Dodatkowy. Jeśli numery są na wspólnym rachunku, wtedy masz korzystną ofertę. Tylko pamiętaj, że ta oferta została wycofana, więc może być nie dostępna.

Ale jest podobna wersja w nowej ofercie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.

W takim razie na numer główny wybrałbym mój prywatny, który nie jest uwiązany żadna umowa. Tamte dwa które są w Orange jeżeli się uda podczepiłbym do numerów dodatkowych.

Napisałeś, że ta oferta została wycofana. Miałeś na myśli ta taryfę rodzina, która jestem zainteresowany? W takim razie dlaczego jest na stronie?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.

A możesz podać linka do strony?

Na stronie głównej orange.pl już jej nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.


Perzot napisał(-a):
W takim razie na numer główny wybrałbym mój prywatny, który nie jest uwiązany żadna umowa. Tamte dwa które są w Orange jeżeli się uda podczepiłbym do numerów dodatkowych.

Napisałeś, że ta oferta została wycofana. Miałeś na myśli ta taryfę rodzina, która jestem zainteresowany? W takim razie dlaczego jest na stronie?

@Perzot, czy masz na myśli tę ofertę?https://www.orange.pl/view/duety#rodzina


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36286
  • 1366

Zmiana taryfy podczas trwania umowy.

Na kompie udało mi się znaleźć stronę ze starą ofertą.

http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003758647,article.html#wspolny,z_telefonem

Tylko jak naciśniesz guzik wybieram, to zmienia się plan na Wzbogacony (z nowej oferty).