Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Porty Fifa 17


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Porty Fifa 17

Witam. Czy jest możliwość odblokowania portów do gry Fifa 17. Próbując grać ze znajomym połączenie jest przerwane. Moja oferta to Internet Domowy lte dla osób indywidualnych z routerem ZTE MF283+
6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Porty Fifa 17

Jeśli podstawowa konfiguracja nie zdaje się, to oficjalnie nic nie zrobisz. Możesz zadzwonić na płatną infolinię Orange Expert *900 by włączyć punkt dostępu vpn. Ale nie zawsze to możliwe i daje pożądany efekt.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Porty Fifa 17

Na jakiej platformie grasz? Ja na PS4 w Fifa 16, czy 17 nie mam żadnych problemów na intenrecie mobilnym. Nie mam też włączonych żadnych VPN. W ustawieniach routera sprawdź, czy masz APN, nazwę użytkownika i w hasło wpisane internet. Do tego czy masz protokół IPv4.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Porty Fifa 17

A grasz przez sieć w Fifę?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Porty Fifa 17

Przepraszam, że po takim czasie odpowiadam, ale nie miałem głowy do tego. Gram na PC, ustawienia routera też są takie(dołączam screena). Dzisiaj chciałem zagrać ponownie lecz znowu połączenie jest przerwane. Na stronie EA jest napisane, że odblokowanie portów może pomóc.


screen.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Porty Fifa 17

Napisałem wyżej co czasem może pomóc. Przy punkcie internet nie ma możliwości odblokowania portów. Dzwoniłeś na Orange Expert?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Porty Fifa 17

Sprawdziłem mecz z innym znajomym i normalnie działa, więc to chyba nie była wina zablokowanych portów. Dzięki za pomoc Emotikon: Szczęśliwy