Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange LOVE a numer T-Mobile

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange LOVE a numer T-Mobile

Witam,

 

Przedłużyłem umowę Orange (wczesniej mialem osobno tel. stacjonarny + Neostrada) w ofercie ORANGE LOVE - tym razem tel. stacjonarny / neostrada / tel kom. / tv.

 

Dostałem kartę SIM z nowym numerem, który nie jest mi potrzebny - chętnie przeniósłbym swój obecny numer do tej oferty zamiast otrzymanego.

 

Czy jest to możliwe?? ...przy zamawianiu usługi konsultant twierdzil ze nie z racji, ze numer spoza sieci Orange. Moze jest mozliwe obejscie - najpierw do oferty na kartę a potem do LOVE. Bede wdzieczny z podpowiedzi.

 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Orange LOVE a numer T-Mobile

Hej jak najbardziej można tylko że jest to dostępne tylko w salonie. Jeżeli masz jeszcze możliwość odstąpienia to to zrób a w salonie zawrzyj umowę z przeniesieniem numeru 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange LOVE a numer T-Mobile

Na stronie www jest niby taka oferta http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003759340,article.html#orangelove,z_telefonem
ale w konfiguratorze dalej jest opcja jak sugerujesz tylko migracji z prepaida Orange do Love.

2017.07.19_16h32m41s_001.png

 

Ale jak już podpisałeś umowę na Orange Love to raczej podmiana numeru nie jest możliwa. Chyba, że jesteś uprawniony do odstąpienia.

 


Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Orange LOVE a numer T-Mobile

Hej jak najbardziej można tylko że jest to dostępne tylko w salonie. Jeżeli masz jeszcze możliwość odstąpienia to to zrób a w salonie zawrzyj umowę z przeniesieniem numeru 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

Orange LOVE a numer T-Mobile

@eFGie

jeśli znalazłeś tutaj interesującą Cię odpowiedź, to - śmiało! - oznacz ją przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanieEmotikon: Szczęśliwy.