Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana prepaid na abonament


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zmiana prepaid na abonament

  1. Witam. W piątek podpisałem umowę o przejściu z karty na abonament. Wszystkie środki z konta zostały usunięte, pakiety wyłączone i już drugi dzień nie mogę korzystać z telefonu. Nie mogę nigdzie zadzwonić, wysłać SMS, internet nie działa. Nikt nie może się do mnie dodzwonić. Zasięg sieci jest i SMSy do mnie dochodzą . Wczoraj miałem kilka ważnych telefonów do wykonania niestety nie mogłem tego zrobić. Nie mogę też skontaktować się z pomocą Orange bo nie mogę zadzwonić, a głupi bot  na czacie nie rozumie mojego problemu i każe mi dzwonić do konsultanta. Zostawiłem prośbę o kontakt do siebie ale podejrzewam, że oni też nie mogą się do mnie dodzwonić. Co mam teraz zrobić, telefon jest mi niezbędny, gdybym wiedział, że tak to się skończy to nigdy nie zdecydował bym się na takie przeniesienie. Jestem zawiedziony i bezradny, proszę o pomoc 🙏😢
8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zmiana prepaid na abonament

@Szamgar1 takie zmiany powinno robić się na początku tygodnia albo z konkretną datą przeniesienia, tak aby popadało w dni robocze, a nie na weekend. Teoretycznie powinno zadziałać szybko, ale ponieważ jest weekend, powinno ruszyć w poniedziałek.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zmiana prepaid na abonament

Żadna konkretna data nie została mi zaproponowana, nikt też nie powiadomił mnie o tym, że zostanę pozbawiony dostępu do usług na tak długi czas. Mamy 2022 rok, takie zmiany powinny następować automatycznie. Czuję się rozgoryczony, tak jakby Orange chciał mnie ukarać za to, że chcę zostać ich abonentem.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana prepaid na abonament

@ketrasaArtur data jest wyznaczana tylko w przypadku MNP. Zgodnie z zapisem na stronie aktywacja usługi abonamentowej następuje maksymalnie w przeciągu 7 dni od podpisania umowy. Zwykle oczywiście przechodzi to szybciej. 

 

@Szamgar1 jakby nie patrzeć słabo go wyszło. Dziś niedziela to wiele nie zwojujesz. Warto jutro atakować BOK (czat albo telefonicznie z innego numeru). 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zmiana prepaid na abonament

@Anonim Rozumiem, że to może trwać jakiś tam czas, ale nigdy bym nie przypuszczał, że wyłącza mi usługę prepaid gdzie miałem jeszcze ważny pakiet i będę przez tak długi czas zawieszony w próżni. Słabe to.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Zmiana prepaid na abonament


@Szamgar1napisał(-a)
...
Jestem zawiedziony i bezradny, proszę o pomoc 🙏😢

Przykro mi że w taki kanał się wpuściłeś. Trzeba było upewnić się że przejście będzie płynne przed podpisaniem umowy. Zwykle tak właśnie jest, w znanych mi przypadkach żadnej przerwy w usługach nie było i jedyne na co mogłem narzekać to 20PLN haraczu za zwrot środków niewykorzystanych w ofercie na kartę.

 

Pomocy jednak konkretnej tu nie uzyskasz, to tylko forum samopomocowe.

Moja rada na ewentualną przyszłość (mądry Polak po szkodzie) to zaopatrzyć się wcześniej w starter "rezerwowy" któregokolwiek operatora albo wykupić numer VoIP od któregoś z dostawców internetowych, tak żeby nie zostać bez możliwości wykonywania połączeń.

 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana prepaid na abonament

Masz rację słabe. Taki mają zapis w regulaminie więc są kryci. Ja sama miałam kiedyś małe zamieszanie. Przenosiłam numer akurat do innej sieci. Krótko po złożeniu wniosku dostałam informację, że został odrzucony przez niezgodne dane. Więc wróciłam do salonu, pokazał wszystko co mam, pracownik, jeszcze puścił wniosek, starą kartę zniszczył i wydał drugą. Dnia kiedy miała być zmiana po północy stara karta straciła sygnał. Jak włożyłam nową okazał się, że nie ma sygnału. Po kontaktach z BOK okazał się, że pracownik zniszczył nie ta kartę co trzeba. Dopiero to BOK odkręcił. Też przez kilka godzin byłam bez telefonu. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Zmiana prepaid na abonament

Witam wszystkich. 

@Szamgar1 mnie intryguje to , co takiego się stało , że  już w piątek (koniec tygodnia) podpisałeś umowę  przejścia z karty na abonament? , nie mogłeś poczekać , do poniedziałku? i wszystko sobie spokojnie przeanalizować  i przekalkulować , przecież wszysto ma swoje plusy i minusy .Czy teraz w abonamencie , będzie tobie lepiej , jak było przedtem na kartę ? Podpisując umowę przyjąłeś do wiadomości wszystko co jest w niej zawarte , i w praktyce dopiero okaże się , co tak naprawdę  podpisałeś. 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zmiana prepaid na abonament

@Szamgar1 jak ostatecznie zakończyła się sprawa abonamentowa? Udało się z umową?