Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana operatora po orange love.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Zmiana operatora po orange love.

Dzień dobry. Obecnie mam pakiet orange love i nie mam do niego zastrzeżeń. Ale przypuśćmy że kiedyś mi się to nie będzie podobało i nie będę chciał przedłużać umowy. Chodzi mi o numer telefonu komórkowego. Mam go od wielu lat i nie chciał bym go tracić. Czy po rezygnacji z umowy będę mógł bezproblemowo przenieśc ten numer do innej sieci? 

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Zmiana operatora po orange love.

Pod koniec umowy, możesz numer przenieść do innej sieci 😎

Jeśli zerwiesz umowę przed terminem, będzie naliczona kara, tak jak to w umowie zawarte jest. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana operatora po orange love.


@Jerzykowski123napisał(-a)

Czy po rezygnacji z umowy będę mógł bezproblemowo przenieśc ten numer do innej sieci? 


Jak najbardziej możesz przenieść numer do innej sieci, ale nie składasz rezygnacji, bo numer przepadnie. Jak umowa będzie lub jest na czas nieokreślony, to robisz przeniesienie, a reszta pakietu LOVE ulega dezaktywacji.

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana operatora po orange love.

Zgadza się. Jak będzie się kończyć umowa zleć przeniesie numeru. Jak przejdzie do innej to pakiet Love się rozpadnie i usługi stacjonarne odłącza. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zmiana operatora po orange love.

@Jerzykowski123 przeniesienie numeru komórkowego do innego operatora na koniec umowy OL, to najpewniejszy i najskuteczniejszy sposób zachowania go.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Zmiana operatora po orange love.

@Ron  A jeśli mam orange love (umowa na czas nieokreślony: internet domowy LTE + abonament na tel.) i chcę przenieść nr tel. do NJU mobile i zrobię to np. 25 lipca, wtedy numer zostanie będzie już w NJU od 1 sierpnia (w NJU powiedziano mi że w przypadku przeniesienia z orange nie ma okresu wypowiedzenia - jednego okresu rozliczeniowego, tylko od początku najbliższego okresu rozliczeniowego numer jest już  przenoszony do NJU), to co wtedy z internetem? Wygaśnie on 31 lipca, tak jak numer w orange, czy jednak dopiero 31 sierpnia, bo na internet będzie obowiązywała opłata za jeszcze jeden okres rozliczeniowy?

 

A jeśli wygaśnie dopiero 31 sierpnia to jaka będzie opłata za sam internet skoro na dotychczasowych fakturach internet + abonament na tel. ma łączną kwotę 79,99 zł?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana operatora po orange love.

@ola_109 , robiłem ostatnio podobnie, ale to przedłużenie i w dniu przedłużenia LOVE razem z internetem i TV został odłączony tego samego dnia.

Więc nie wiem jak to będzie u Ciebie, ale uważam że umowa wygaśnie w tym samym czasie co przeniesienie do NJU czyli 31lipca.

Na czacie konsultant pisał, że umowa ulega rozwiązaniu w dniu przeniesienia lub przedłużenia numeru kom. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 16
  • 0

Zmiana operatora po orange love.

@Ron  czyli Ty przedłużałeś umowę na abonament na telefon, a wygasł Ci internet i TV? Bo nie do końca zrozumiałam co u Ciebie było przedłużane?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Zmiana operatora po orange love.

@ola_109 , dokładnie tak. I każda zmiana z numerem komórkowym powoduje samorozwiązanie pakietu Love.

Oczywiście po przeniesieniu numeru do Nju, zalogujesz się do Mój Orange, gdzie w widoku nie powinno być już podpiętych usług (LOVE).

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana operatora po orange love.

@Ron pragnę wspomnieć, że takie jest założenie ale czasem coś nie pyknięcie i trzeba reklamować.