Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana numeru


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zmiana numeru

Witam, mam pytanie odnośnie zamiany numeru. Mam na siebie 3 numery w orange, starsza córka planuje sie wyprowadzic i wziąć sobie telefon w innej sieci z tym samym numerem. Dlatego jeden z numerow przejmie moja młodsza corka, ale musze zmienic jej numer. Teraz pytanie jest takie czy jak numer zmienie na inny, ale bedzie tam sama umoowa, to ten nowy numer bedzie mial jakies powiazaania z tym starym ? W sensie np. ze gdy wejdzie sie na strone orange, na konto tego nowego numeru na starej umowie to beda widocznie jakies zapisy z tego starego? Typu bilingi, usługi itp ? Pytam, poniewaz starsza sobie tego nie zyczy i musze wiedziec, czy jak zmienie numer na umowie to to bedzie zupelnie nowy numer w ogole w zaden sposob nie powiazany z tym starym.

4 ODPOW. 4

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

Zmiana numeru

Witam Serdecznie. Pani starsza córka nie ma się czego obawiać jeżeli przeniesie numer do innej sieci, automatycznie wszystkie usługi które były aktywowane w sieci Orange bedą skasowane, bedzie miała tak jakby nowy numer, nową kartę SIM. Będzie musiała podpisać zdodę na migrację swojego numeru do innego operatora. Nowy numer który pani zakupi nie będzie miał nic wspólnego ze starym który korzysta pani najstarsza córcia. Z dniem podpisania pani córci zdgody na migrację numeru, operator ma czas do 48 godzin na przeniesienie numeru. Mam nadzieję że trochę pani pomogłem. Pozdrawiam Sedecznie. 

Ps. Najlepiej jeżeli uda się pani do salonu Orange i skonsultuje się szczególowo z konsultantem na temat zamiany, przejrzy pani wolnej chwili regulamin swojej umowy. 

Anonim

Nie dotyczy

Zmiana numeru

Będzie dokładnie tak jak pisze kolega. Co do bilingów i Mój Orange. W każdym momencie dla każdego numeru można mieć osobne konto, w każdym momencie można zmienić hasło, więc.......

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru

Numer można przenieść.
Ale warto dokonać najpierw cesji na córkę.

Na sam moment przeniesienia numeru dane u nowego i starego operatora muszą być takie same.

W momencie cesji - konto/dane usługowe zostaną skasowane, często konto na poziomie numeru ulega skasowaniu.

Jednak na starym koncie będziesz widział przez 12 miesięcy rachunek szczegółowy z bilingami do czasu realizacji cesji - tego się nie skasuje. Po cesji nie będziesz już nic widział.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana numeru

Nie wiem na ile masz umowę na ten numer - córka dokonują cesji musi zachować umowę do jej końca lub zapłacić karę jeśli chciała by numer przenieść wcześniej.

Nie ma takiej opcji co jest opisana - oddajesz numer córce, a dotychczasowa umowa jest kontynuowana na nowym numerze.