Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana e-faktury na papierową

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Zmiana e-faktury na papierową

Mam pytanie, czy ktoś już to przerabiał. 2 lata temu podpisałem umowę na internet do 80mb umowę zamówiłem przed internet. i nie miałem wyboru musiałem wybrać e-fakturę. A bardziej by mnie pasowało. Zwykła faktura papierowa.dzisiaj wlazłem na stronę mój Orange i widzie, że jest taka możliwość zmianę.na papierową tu (jest) pokazane. https://goo.gl/5je9TJ czy jak bym zmienił e fakturę na papierową, czy będę naliczane dodatkowe. Koszty do abonamentu

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Zmiana e-faktury na papierową

Możesz spokojnie wrócić do formy papierowej. W superpromocji skorzystanie z e-faktury powodowało obniżenie opłaty aktywacyjnej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Zmiana e-faktury na papierową

Podaj dokładnie z jakiej oferty korzystasz i taryfę Internet ??


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Zmiana e-faktury na papierową

Superpromocja Neostrady 24 6APU

https://zapodaj.net/42a8f1d38d984.png.html

 i kiedyś nie było takiej możliwości żeby zmienić e fakturę na papierową a teraz jest

 
 

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Zmiana e-faktury na papierową

Z regulaminu promocji z dnia 01.07.2016 r,
Abonent może w każdym czasie cofnąć akceptację otrzymywania faktur w postaci elektronicznej.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Zmiana e-faktury na papierową

To ja wiem, ale, czy nie będę naliczany dodatkowe koszty. Cos mi się zdaje tak słyszałem ze jak przejdę na papierową to dodatkowo 5 zł teraz płacze za internet i telefon stacjonarny 75 zł+ rozmowy a jak by doszło tylko te 5 zł to już nie (jest) 75 zł tylko 80 zł.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Zmiana e-faktury na papierową

W promocji Superpromocja Neostrady 24 6APU opłaty za e fakturę nie ma. Była zniżka za aktywację, ale w okresie po automatycznym przedłużeniu ta pozycja nie dotyczy. To obowiązuje jeśli masz tylko jedną usługę na fakturze.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Zmiana e-faktury na papierową


@bytom2009napisał(-a)

Mam pytanie, czy ktoś już to przerabiał. 2 lata temu podpisałem umowę na internet do 80mb umowę zamówiłem przed internet. i nie miałem wyboru musiałem wybrać e-fakturę. 


Dlatego jednym z warunków promocji było skorzystanie z Faktury w formie elektronicznej, ale abonent może w każdym czasie cofnąć akceptację otrzymywania faktur w postaci elektronicznej, natomiast nie powinno wiązać się to z naliczeniem opłaty.

Nie mam dostępu do Twojego konta i lepiej po zalogowaniu się na CZAT w poniedziałek poproś Konsultanta o sprawdzenie. 

Na umowie masz rabat za e-fakturę ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Zmiana e-faktury na papierową

i tak mam zamiar zrobisz  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Zmiana e-faktury na papierową

Tu istota była w zniżce na aktywację która już Cię nie dotyczy na APU.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Zmiana e-faktury na papierową

to Śmiało mogę zaznaczyć na fakturę papierową i (będę) płacił tak jak do tej pory.ale zanim zaznaczę (poczekam) do poniedziałku.